VitaJuwel Fiola Diamant (diamantová voda)

Kód: VJ23
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
6 999 Kč
Skladem u dodavatele

FIOLA / DIAMANT / DIAMANTOVÁ VODA
diamantové úlomky - křišťál

Fiola je na objednání (doba dodání cca 7 dní).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozornění: Pokud máte o fiolu zájem, je možné ji objednat. Dodání je dle možností dopravců od dodavatele a následného zaslání námi přímo k vám.

DRAHOKAMOVÁ SMĚS DIAMANT

Marilyn Monroe měla ve svém tvrzení o diamantu, jako o nejlepším příteli ženy, čistou pravdu. Nejvzácnější drahokam světa byl považován za osvícený kámen a jeho krás si mohli užívat jen panovníci. Nejvzácnější drahokam na zemi byl považován za cestu božské energie určené pouze králům a královnám. Znamená to, že svému nositeli propůjčuje "božské kouzlo, nejvyšší čistotu a osvícení".

Zákazníci VitaJuwel, kteří by se tak podle starodávných pravidel mohli rovnou zařadit mezi vládce, tvrdí, že své své životě neochutnali nic čistšího, než diamantovou vodu.

Fiola či lahev ViA Diamant je perfektním dárkem pro někoho, koho si ve svém životě nejvíce vážíte. Darování diamantových náhrdelníků či náušnic se drahokamové vodě nemůže vyrovnat.

FIOLA
Fiola je unikátní výrobek českých sklářů z čistého, bezolovnatého borosilikátového skla. Byla vytvořena za účelem revitalizace vody a ochraně drahokamů uvnitř vložených. Každý kus je originálně foukaný českými skláři.

Uvnitř fioly je tekutina, která pečuje o hygieničnost vnitřního prostředí. Hlavní funkcí této tekutiny je předání informace drahokamů skrze sklo bez těžkých kovů přímo do revitalizované vody. Díky této metodě si můžete užívat hygienicky připravené drahokamové vody neomezeně dlouho. Odpadá trvalé a pravidelné čištění drahokamů. Jste ochráněni před chemickým znečištěním. Je zamezeno výskytu mechanických nečistot v upravované vodě, to vše při zachování dokonalé hygieničnosti.

Přejeme krásné chvíle s drahokamovou vodou!

Materiál: čisté borosilikátové sklo
Typ: Základní směsi fiol

 

DIAMANT je drahokamem přinášejícím lásku, věrnost a celoživotní oddanost. Přitahuje do života hojnost a také ji v něm dokáže udržet. Je přírodním zesilovačem energie z jakéhokoliv zdroje, poměrně nekompromisně vynese na světlo vše, co je v nás ukryto a co je třeba vyřešit. Zcela přirozeně v nás propojuje hlas rozumu s hlasem srdce, napomáhá při léčbě očních vad, čistí organismus, uvádí do rovnováhy veškeré vnitřní procesy. Mezi vlastnosti ztělesňované diamantem patří odvaha, neporazitelnost a odhodlanost. Nemilosrdné světlo vycházející z diamantu ale současně odhalí všechno, co je negativní a vyžaduje přeměnu. Diamant ulevuje od citové a duševní trýzně, mírní strach a nabízí možnosti nových začátků. Jedná se o kámen podněcují tvůrčí schopnosti, neboť rozvíjí představivost a invenci svého majitele. V duševním životě zajišťuje diamant spojení mezi rozumem a vyšším vědomím. Přináší schopnost jasného myšlení a pomáhá při cestě za osvícením. Na duchovní úrovni čistí diamant auru od všeho, co narušuje vnitřní světlo, a pomáhá rozzářit niterný jas lidské duše. Připomene vám, kam vaše duše směřuje, a pomáhá při duchovním rozvoji. Aktivuje korunní čakru, kterou spojuje s vyšším, božským světlem. Diamant léčí zelený oční zákal, rozjasňuje zrak a blahodárně působí na mozek. Pomáhá uzdravovat alergie a chronické potíže. Obnovuje rovnováhu metabolizmu.

KŘIŠŤÁL je univerzálním, nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. Velmi silně zesiluje energii - pohlcuje ji, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Po- vzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny. Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně duševních. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Zdroj: vitajuwel.cz, nefertitis

Dodavatel: MONZYPORT spol. s r.o.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení