Tkáňové soli

Nejprodávanější

Tkáňová sůl doplňková Zincum - Zinek
 
340 Kč
Detail
Tkáňová sůl Kali Mur (Kalium Muriaticum) - oranžová
 
340 Kč
Detail
silicea
 
340 Kč
Detail
Tkáňová sůl Ferr Phos (Ferrum Phosphoricum) - magenta
 
340 Kč
Detail
Kniha - Buňkové soli / Bunkove soli
 
399 Kč
Detail
Tkáňová sůl doplňková Chrominum - Chrom
 
340 Kč
Detail
biokomplex
Tkáňová sůl Biokomplex
Skladem (8)
Kód: TSB
 
340 Kč
Detail
Tkáňová sůl doplňková Iodium - Jód
 
340 Kč
Detail
Tkáňová sůl doplňková Cuprum - Měď
 
340 Kč
Detail
27 položek celkem
Biomineral Care - Pleťová voda, 200ml
280 Kč

Biomineral Care ® pleťová vodaUniverzální pleťová voda obsahující extrakt z grepových jader a komplex dvanácti základních tkáňových solí obohacený doplňkovými tkáňovými solemi...

Kód: DG5
Biomineral Care - Pleťový krém, 50ml
260 Kč

Biomineral Care ® pleťový krémUniverzální pleťový krém obsahující komplex dvanácti základních tkáňových solí, obohacený doplňkovými tkáňovými solemi mědí a zinkem.

Kód: DG4
Biomineral Care - Tělový krém, 200ml
420 Kč

Biomineral Care ® tělový krémLehký tělový krém typu tělového mléka obsahující komplex dvanácti základních tkáňových solí obohacený doplňkovými tkáňovými solemi mědí a zinkem.

Kód: DG3
Biomineral Care - Tělový olej, 200 ml
350 Kč

Biomineral Care ® tělový olejLehký mandlový olej obsahující komplex dvanácti základních tkáňových solí obohacený doplňkovými tkáňovými solemi mědí a zinkem a vitamínem E a A.

Kód: DG2
Biomineral Care - Zubní pasta, 75ml
180 Kč

Biomineral DENT zubní pastaBiomineral Dent je přírodní, nepěnivá, ručně vyráběná zubní pasta obsahující komplex buňkových solí.

Kód: DG1
Kniha - Buňkové soli / Bunkove soli
399 Kč

Obsáhlá kniha o Schüsslerových tkáňových solích plná barevných ilustrací, které vám pomohou s výběrem vhodného minerálu. Kniha je ve Slovenštině.

Kód: KNI16
biokomplex
340 Kč

Vyvážená směs všech dvanácti tkáňových solí.

Kód: TSB
biokomplex sf
340 Kč

Vyvážená směs minerálů stejná jako u přípravku Biokomlex, bez obsahu křemíku (silicea); lze užívat i u osob s implantáty.

Kód: TSBSF
Tkáňová sůl Calc Fluor (Calcarea Fluorica) - zlatá
340 Kč

CALC FLUOR - ZLATÁ – sloučenina vápníku a fluoru

Kód: TSCF
Tkáňová sůl Calc Phos (Calcarea Phosphorica) - královská modrá
340 Kč

CALC PHOS - KRÁLOVSKÁ MODRÁ - sloučenina vápníku a fosforu

Kód: TSCP
Tkáňová sůl Calc Sulph (Calcarea Sulphurica) - tyrkysová
340 Kč

CALC SULPH - TYRKYSOVÁ – sloučenina vápníku a síry

Kód: TSCS
antioxidant
340 Kč

Směs minerálů, které mají antioxidační účinek. Účinná látka: cuprum, zincum,selenium a manganum

Kód: TSAOX
Nahoru
Další produkty

Název biochemické (též tkáňové soli) je odvozený od dvanácti základních minerálních solí, které se nachází v buňkách a tkáních lidského organismu. V 19. století biochemické soli definoval Dr. Wilhelm H. Schüssler, kterého považujeme za průkopníka biochemie. V podstatě jde o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku, které se nachází v lidském těle (v tkáních a krvi) – jejich rovnováha je nevyhnutelná pro udržení zdraví. Získáváme je přirozeně z potravy, ale současné zemědělství nám poskytuje potraviny často ochuzené o tyto minerální látky. V důsledku toho a i v důsledku zvýšené fyzické nebo duševní zátěže, kterou je dnešní doba charakteristická, dochází k narušení rovnováhy esenciálních minerálních živin, což se projeví zdravotními problémy. Minerální anorganické látky se velmi obtížně vstřebávají. Bylo zjištěné, že nejlepší vstřebatelnost je při zpracování anorganického materiálu triturací na potenci D6. Systém biochemických tkáňových solí je běžně užívaný v celé Evropě jako prostředek prevence, léčení a udržování zdraví. Jak se tkáňové soli užívají? Podobně jako homeopatické léky se pastilky Biomineral D6® rozpouští a vstřebávají přímo v ústní dutině. Před a po užití se doporučuje nejíst a nepít asi 10 minut. Obvyklá dávka tkáňových solí při chronických stavech je dvakrát denně jedna tableta. Tkáňové soli se užívají dlouhodobě (3 až 6 měsíců, někdy až rok) podle závažnost a trvání deficitu. V případě akutních stavů je možné zvýšit dávkování na 1 tabletu každých 10 až 15 minut. Akutně se tkáňové soli užívají do vymizení problémů. Tkáňové soli jsou přirozenou součástí organismu, proto je mohou bez obav užívat těhotné a kojící ženy i děti. Tkáňové soli je možné kombinovat s homeopatiky či klasickými léky. Biomineral D6® není možné považovat za medikaci.