Životní pohoda s produkty od Bohumila Jukla

Převážná většina bylin z naší domoviny, dlouholetá praxe, víra v život a Boha, pokora a velký optimismus, to vše spojuje pana Bohumila s jeho výrobky z bylin.

A proč právě byliny?

Byliny jsou, již od pradávna využívány při mnoha potížích a svoji účinnost, tak již dávno prokázaly. Začátky pana Jukla sahají do roku 1974, kdy mu řádové sestry předaly uvědomění, že má dar léčit. Začal se tak aktivně věnovat základům medicíny a učil se od proslulého Jindry Paseky (léčitel) a Jiřího Janči (bylinář).  Člověk, který přichází s prosbou, neduhy či problémem, na ně najde ve většině případů u pana Jukla odpověď. Pokud je potřeba, neváhá se obrátit, pro potřebnou pomoc i na lékaře, se kterými diskutuje možné příčiny trápení pacientů. Podle pana Jukla, je klíčem k úspěchu podporovat organismus bylinami a výrobky z nich. Dobíjí však energii i jinak, smíchem nebo sklenkou dobrého a kvalitního vína. Doporučuje jíst kvalitní potraviny a věnovat se zdravému životnímu stylu a stavět tak, pevné základy naší psychiky.

K životní filozofii, které se věnuji a věřím, že i spousty dalších lidí, patří psychická pohoda. Pokud je tělo vystavováno dlouhodobějšímu stresu, může to negativně ovlivnit játra, která jsou velmi důležitým orgánem. Působí v našem těle jako takový filtr a zbavují tělo toxinů. Patří k největší endokrinní žláze v těle, napomáhají vstřebávat tuky a ukládají také některé vitamíny a mnoho dalšího. Játra je důležité, pro jejich funkci, udržovat v kondici. Povzbuzením psychiky, jim věnujeme určitou službu. Výbornou volbou jsou Bylinné směsi Nervy a Tělo+Duše. Vhodné je, si připravovat čaj, jako rituál a od momentu začátku přípravy, si představovat, jak napětí z těla odchází. Pro podporu činnosti jater jsou vhodné také tablety Fyrosan Játra. Na pročištění organismu je nápomocna játrům, tinktura Vlaštovičník.

Pročištění prostoru, i těla umožňuje volně se nadechnout.

Tinktura Šalvěj je známá pro své očistné a antibakteriální účinky. Je vhodná proti pocení u dětí v noci, v pubertě a také v období klimakteria. Desinfekční účinky Šalvěje, se uplatňují jako základ mnoha kloktadel, a pro vymývání zanícených ran. Podpoří také při přílišném přepracování a stresu. Šalvěj je vhodné použít i na pročištění prostoru, ve formě vykuřovadla.

Jak tedy ochránit prostor, který chceme čistit, abychom se cítili v bezpečí? Vhodnou bylinou je Yzop. Vedle svých příznivých účinků na zažívání, nadměrné pocení, nadýmání a zahlenění, patří také k bylinám ochranným. Stačí jej nasypat do rohů místnosti a nechat, alespoň přes noc pracovat. Následně bylinku vysajte a vyhoďte (nejlépe pryč z místnosti/bytu).

Pak se již stačí volně nadechnout, a pokud vám to zrovna z důvodu NEmoci nejde, uvařte si malý zázrak – Bylinnou směs Plíce. Směs podpoří normální stav dýchacího systému. Plíce jsou orgánem svobody. Nádechem a výdechem usměrňujeme své emoce a dokážeme být více koncentrovaní.

Potřebujete masáž, ulevit od bolesti a rozvlnit své tělo do vašeho oblíbeného tance? Je tu řešení!

Mast na svaly je relaxačním, zvláčňujícím a uvolňujícím blahem, které můžete dopřát svým nohám, ale také celému tělu. Nohy zmiňuji, protože se v nich, zejména stres a napětí, ukládá. Dochází k pocitu „těžkých nohou“ až k otékání. Pro zlepšení průtoku krve, proti křečovým žilám, studeným končetinám a revmatismu je tu Kaštanová mast. Obnovuje pružnost a pevnost cévních stěn, a tak se můžete s láskou rozloučit s otoky svých nohou a jít si třeba zaběhat. :-D Tři je magické číslo, a i tady nesmí chybět poslední pomocník, pro super stav svalů, kostí a pokožky - tablety Fyrosan Hořčík+Vápník (Mg+Ca). 

Bylinářství a kořenářství Jukl svoji myšlenkou pomáhat lidem, skrze nalezení cesty ke kořenům přírody, k sobě samým, a tak zpět ke svému zdraví, mě inspiroval, k napsaní těchto řádků. S radostí vám je předávám s příspěvkem vlastních rad a zkušeností.

Pokud byste měli jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na email: letokruhbrno@gmail.com.

Sluncem zalité dny, přeje Amálie Dosedlová.

Všechny výrobky, které zde uvádím, nejsou lékem a léky nijak nenahrazují či nezastupují. Rozhodně jimi nenahrazujte základní léky a terapeutické postupy!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení