Podpůrné tajemství exotiky a včel od PURUS - MEDY

Naše produkty, které pro Vás vybíráme, vybíráme s citem. Věříme, že všechny mají duši s velkým D. Dodavatele těchto produktů známe osobně a vždy chceme znát i jejich myšlenku. A právě díky myšlence, jsme si vybrali nového dodavatele, firmu PURUS-MEDA. Za jménem této firmy se skrývá rodinná farma s originálními recepturami. Již 20 let přináší na trh vlastnoručně vyráběné podporující doplňky, jež v sobě ukrývají blahodárné účinky exotických bylin, hub a včelích produktů. Jejich kouzlo tkví v čase věnovaném vývoji a ve zkušenostech, získaných nejen vědeckými studiemi, ale také z klasických herbářů či přímo od bylinkářů. Všechny své produkty vyrábí s citem a láskou.

Hlavní složkou mnoha jejich výrobků je včelí propolis, jež je známý pro jeho zázračné účinky na lidské zdraví. V úlech jej včely používají převážně k údržbě, dezinfekci a opravám. Propolisem zatmelují trhliny a zpevňují strukturu úlu. A právě tak, jak podporuje včelí úl, dokáže propolis podpořit i lidské tělo. Má totiž schopnost urychlit hojení a zmírnit nejrůznější potíže. A právě propojení včelího pokladu s výtažky nejrůznějších bylin či hub je jedna z myšlenek, díky které jsme si tyto produkty vybrali.

Pojďme se tedy společně podívat na některé z těchto výrobků:

PM PROPOLIS EXTRA 5%

Surový propolis je lepkavá hmota pryskyřičné povahy, pocházející ve středoevropských podmínkách převážně z pupenů topolu, břízy, olše, kaštanu, borovice a smrku. Tuto látku včely sbírají, obohatí jí o výměšky slinných žláz (převážně enzymy) a používají v úlu k údržbě, dezinfekci a ochraně před nežádoucími mikroorganizmy (viry, bakteriemi, plísněmi a houbami)

Zpracovaný propolis v této koncentraci slouží jako:

 • podpůrný prostředek k péči o dutinu ústní a pokožku
 • ovlivňuje povrch kůže i sliznice
 • má ochranné účinky na řadu humánních patogenních mikroorganizmů
 • pomáhá při drobných poraněních pokožky, dásní a jiných indispozicích v dutině ústní
 • také vhodný po štípnutí klíštětem. 

Můžeme tedy opravdu říci, že se jedná o poklad od našich drahých včel, který by neměl chybět v žádné lékárničce.

 

DRAČÍ KREV PM

Dalším známým pomocníkem je tzv. Dračí krev, nazývá se tak míza z jihoamerického stromu Sangre de Drago. Název získala díky tmavě červené barvě, která se skutečně podobá krvi. Vyznačuje se širokým spektrem biologicky aktivních látek, a to jak pro vnitřní, tak vnější použití.

 • vnější použití - pomáhá rychleji hojit odřeniny i řezné rány, snižuje riziko infekce, je také vhodná na problematickou pleť (akné), pomáhá po bodnutí hmyzem
 • vnitřní použití - slouží jako komplexní očistná kúra organismu, podporuje imunitu, má antivirotické účinky, uplatňuje se také při zažívacích problémech a problémech s žaludkem

 

PM CHLAMYDIL EXTRA

Dopřejte svému tělu pomocí následujícího produktu očistnou kúru od širokého spektra virů a bakterií. Blahodárně působí na centrální nervový systém a má stimulující vlastnosti pro čištění krve a tkání. Celkově dopomáhá k normálnímu stavu imunity. I tento výrobek je doplněn o včelí propolis a v kombinaci s bylinami působí jako antioxidant.

Obsažené byliny a jejich účinky:

 • Tužebník jilmový - normální stav dýchacích cest, ledvin a močových cest, normální stav kloubů, přispívá k vylučování vody z organismu, k přirozené obranyschopnosti těla a má antiseptické účinky
 • Vrbová a olšová kůra - normální funkce dýchacích cest, hormonální rovnováha, normální činnost kardiovaskulární soustavy
 • Lapacho - přírodní antioxidant, normální činnost ledvin, přirozená obranyschopnost organismu, klidný spánek
 • Bakopa drobnolistá - pro duševní zdraví, koncentraci a paměť, podpora kognitivních funkcí, přírodní antioxidant
 • Uňa de Gato - přirozená obranyschopnost organismu
 • Selenové kvasnice - normální činnost imunity a štítné žlázy, ochrana buněk před oxidativním stresem.

 

A ještě něco z čínské medicíny:

CORDYCEPS EXTRA PM - Jedná se o doplněk stravy bohatý na účinné látky z houby Housenice čínské. Představuje bohatý zdroj tělu prospěšných látek, vitamíny, minerály a důležité aminokyseliny. 

REISHI COMBI PM - Tento produkt v sobě kombinuje extrakt ze sušeného mycelia houby Reishi s polysacharidy. Díky tomu dodává tělu vysoce ceněně prospěšné složky, které se podílejí na přirozené imunitě.

 

Kouzlo myšlenky PURUS-MEDY mě doslova okouzlilo, a i když jsou některé pojmy stále neprozkoumané a zcela nové, jsem ráda, že jsem se k některým z nich mohla přiblížit právě s Vámi. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na e-mail letokruhbrno@.gmail.com

S láskou Caroline Rechová

 

Bylinky pomáhají lidem po celém světě už od pradávna. Jejich účinky dokonce potvrzují řady vědeckých výzkumů. Dle legislativy EU však nesmíme uvádět podrobnosti o bylinkách a nesmíme vyvolávat dojem, že mají léčebné účinky.

 

Zdroj: PURUS - MEDA

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení