O LETOKRUHU

Vítejte u nás! Vítejte na našem e-shopu!

Myšlenka vybudovat prostor, kde se potká péče, produkt a vzájemná důvěra, vznikla v mojí hlavě před mnoha lety. A tak jako vše má svůj správný čas, tak i vznik Letokruhu přišel, a to v roce 2016. Postupně se zde setkala skupina lidí, kteří svoji práci dělají s láskou a nadšením. Nejprve jsme se věnovali poskytování služeb, které také zůstaly naší doménou a více o nich se dozvíte na stránce www.centrumletokruh.cz .
S vývojem a rostoucími požadavky klientů a zákazníků jsme se rozhodli naše nadšení pro přírodní cestu k upevňování zdraví, ještě více rozšířit. Tak vznikl náš e-shop s produkty pro tělesnou a duševní pohodu www.letokruh.com a kamenná prodejna v Brně - Žabovřeskách na ulici Horova 71, kde se na Vás těšíme osobně.

S láskou a poděkováním za vaši přízeň, Bára Zechmeisterová

  

 

PRODEJNA LETOKRUH, Horova 71, Brno 616 00  

PRODEJNÍ DOBA

 

fb-1200x800_1

 

 2022-prodejni-doba-fb

 

 

 

 letokruh00012

 

 letokruh00001

Tak jak jsme zvyklí pečovat o naše klienty v oblasti služeb, stejně tak pečujeme o naše zákazníky v obchodním procesu. Našimi zákazníky jsou lidé se zájmem o alternativní cestu ke zdraví, se zájmem o přírodu, zdravý životní styl, přirozenou krásu, duševní pohodu, ti kteří si rádi dělají radost a přinášejí ji i ostatním. Všichni, kteří rádi kupují lokální a přírodní produkty. A samozřejmě každý, kdo najde cestu a začne se zajímat. 

 

Kdo o vás pečuje?

 Bára

 

Bára je nadšenou zakladatelkou myšlenky Letokruhu. Stará se o vše podstatné, viditelné i neviditelné, o vše takové, aby mohl Letokruh pro Vás fungovat. Ve spolupráci s týmem vybírá zboží a tvoří sortiment. Vždy se na ni můžete obrátit. Pro Vaši spokojenost "převrátí Letokruh vzhůru nohama" :-), tedy řečeno srozumitelněji udělá vše, co bude v daný okamžik možné. Napište jí na mail bara@letokruh.com, protože na mobil se jí těžko dovoláte. 

  

Marta

S Martou se můžete od léta 2021 pravidelně setkávat na prodejně a v e-mailové komunikaci. Věnuje se zejména prostoru obchůdku a pečuje o naši krásnou výlohu, tedy o vše viditelné. Zkušenosti, které přinesla k nám do Letokruhu jsme uvítali s radostí. Zná velmi dobře celý sortiment a vždy dokáže poradit ať s výběrem produktu pro zdraví nebo s vámi vymyslí ty nejoriginálnější dárečky pro vaše blízké. 

 

 Katka

  Jak vybíráme zboží?

Všechny produkty, které u nás můžete zakoupit vybíráme osobně. Pokud je to možné, známe majitele firem, jejich myšlenku, přejeme si vidět jejich výrobu a vnímat jejich energii. A upřímně můžeme říci, že se nám to daří. Jsme vděčné za úžasné obchodní partnery, se kterými spolupracujeme. Zboží, které je vyráběno mimo ČR, zpravidla ve třetích zemích nakupujeme od takových obchodních partnerů, kteří dokáží pro svůj sortiment dýchat. 

 

Tohle vše jsme my a ještě mnohem více. Naším přáním je, ať se vy u nás cítíte báječně a ať vám naše produkty přinášejí pohodu do života. 

 

Těšíme se na viděnou i psanou :-) 

Krásné dny všem přeje tým Letokruhu