O LETOKRUHU

Vítejte u nás! Vítejte na našem e-shopu!

V Letokruhu se setkala již před několika lety skupina lidí, kteří svoji práci dělají s láskou a nadšením. Nejprve jsme se věnovali poskytování služeb, které také zůstaly naší doménou. Více se dozvíte na stránce www.centrumletokruh.cz  (nyní v úpravě, proto nám v případě zájmu o informace zavolejte).
S vývojem a rostoucími požadavky klientů a zákazníků jsme se rozhodli naše nadšení pro přírodní cestu k upevňování zdraví, ještě více rozšířit. Tak vznikl náš e-shop s produkty pro tělesnou a duševní pohodu www.letokruh.com a kamenná prodejna v Brně - Žabovřeskách na ulici Horova 71, kde se na Vás těšíme.

 

PRODEJNA LETOKRUH, Horova 71, Brno 616 00

 

 prodejni-doba-fb

 

  

 letokruh00012

 

 letokruh00001

Tak jak jsme zvyklí pečovat o naše klienty v oblasti služeb, stejně tak pečujeme o naše zákazníky v obchodním procesu. Našimi zákazníky jsou lidé se zájmem o alternativní cestu ke zdraví, se zájmem o přírodu, zdravý životní styl, přirozenou krásu, duševní pohodu, ti kteří si rádi dělají radost a přinášejí ji i ostatním. Všichni, kteří rádi kupují lokální a přírodní produkty. A samozřejmě každý, kdo najde cestu a začne se zajímat. 

 

Kdo o vás pečuje?

 Bára

 

Bára je nadšenou zakladatelkou myšlenky Letokruhu. Stará se o vše podstatné, viditelné i neviditelné, o vše takové, aby mohl Letokruh pro Vás fungovat. Ve spolupráci s týmem vybírá zboží a tvoří sortiment. Vždy se na ni můžete obrátit. Pro Vaši spokojenost "převrátí Letokruh vzhůru nohama" :-), tedy řečeno srozumitelněji udělá vše, co bude v daný okamžik možné. Napište jí na mail poradnaletokruh@seznam.cz , protože na mobil se jí těžko dovoláte. Pokud se zrovna nestará o rodinu Letokruhu, s jistotou se stará o sebe a svoji rodinu.

 

 Caroline

 

Caroline je součástí Letokruhu již více jak rok a půl. Pečuje o celý provoz obchůdku i o e-shop. Plnohodnotně a s láskou převzala a přebírá vše, co již v Letokruhu vzniklo a s láskou pokračuje v jeho tvoření. Její hlavní činností tedy je celé vedení prodejny Letokruh.
Caroli miluje čtyřnohé parťáky a pokud s nějakým k nám do obchodu zavítáte, určitě ho nemine láskyplné pohlazení. Ve volném čase ráda cestuje, zajímá se o seberozvoj, "Do it Yourself" a kulinářství ;-) 

 

Amálie

 

 2020-06-25-15-52-57-349

 

S radostí vítáme naši novou kolegyni Míšu. Přidala se k nám v červnu 2020. Je krásné, jak se cesty propojují a my jsme velmi rády, že je Míša již naší součástí. Nyní se učí a čerpá zkušenosti. A jde jí to výborně. Tak se již můžete těšit na setkávání na prodejně, stejně jako v online komunikaci. 

A co nám Míša o sobě prozradila? ;-) Studuje nyní vysokou školu. Miluje hudbu, kresbu a celkově jakékoli kreativní činnosti. Velkou součástí jejího života je sport a láska k vaření. Ráda cestuje na neobvyklá místa a užívá si krásy přírody, které nám byly dány.

 

 

 Jak vybíráme zboží?

Všechny produkty, které u nás můžete zakoupit vybíráme osobně. Pokud je to možné, známe majitele firem, jejich myšlenku, přejeme si vidět jejich výrobu a vnímat jejich energii. A upřímně můžeme říci, že se nám to daří. Jsme vděčné za úžasné obchodní partnery, se kterými spolupracujeme. Zboží, které je vyráběno mimo ČR, zpravidla ve třetích zemích kupujeme od takových obchodních partnerů, kteří dokáží pro svůj sortiment dýchat. 

 

Tohle vše jsme my a ještě mnohem více. Naším přáním je, ať se vy u nás cítíte báječně a ať vám naše produkty přinášejí pohodu do života. 

 

Těšíme se na viděnou i psanou :-) 

Krásné dny všem přejí     *Bára*      *Ami*     *Caroline*    *Míša*

 P.S.  Ano, Letokruh je veden ženami ;-)