O LETOKRUHU

Vítejte u nás! Vítejte na našem e-shopu!

Myšlenka vybudovat prostor, kde se potká péče, produkt a vzájemná důvěra, vznikla v mojí hlavě před mnoha lety. A tak jako vše má svůj správný čas, tak i vznik Letokruhu přišel, a to v roce 2016. Postupně se zde setkala skupina lidí, kteří svoji práci dělají s láskou a nadšením. Nejprve jsme se věnovali poskytování služeb, které také zůstaly naší doménou a více o nich se dozvíte na stránce www.centrumletokruh.cz .
S vývojem a rostoucími požadavky klientů a zákazníků jsme se rozhodli naše nadšení pro přírodní cestu k upevňování zdraví, ještě více rozšířit. Tak vznikl náš e-shop s produkty pro tělesnou a duševní pohodu www.letokruh.com a kamenná prodejna v Brně - Žabovřeskách na ulici Horova 71, kde se na Vás těšíme osobně.

S láskou a poděkováním za vaši přízeň, Bára Zechmeisterová

 

OD 30.5.2024 NÁS NAJDETE NA NOVÉ ADRESE

VEVEŘÍ 127, BRNO - ŽABOVŘESKY (bývalá prodejna Vitalvibe)

PONDĚLÍ - PÁTEK 9.30 - 17.30

 NAŠE PRODEJNA na Horové 71 je TRVALE UZAVŘENA!  

 
 
 
 
 

 novy-zacatek-insta

  

 

Tak jak jsme zvyklí pečovat o naše klienty v oblasti služeb, stejně tak pečujeme o naše zákazníky v obchodním procesu. Našimi zákazníky jsou lidé se zájmem o alternativní cestu ke zdraví, se zájmem o přírodu, zdravý životní styl, přirozenou krásu, duševní pohodu, ti kteří si rádi dělají radost a přinášejí ji i ostatním. Všichni, kteří rádi kupují lokální a přírodní produkty. A samozřejmě každý, kdo najde cestu a začne se zajímat. 

 

Kdo o vás pečuje?

 Bára

  

Marta

S Martou se můžete od léta 2021 pravidelně setkávat na prodejně a v e-mailové komunikaci. Věnuje se zejména prostoru obchůdku a pečuje o naši krásnou výlohu, tedy o vše viditelné. Zkušenosti, které přinesla k nám do Letokruhu jsme uvítali s radostí. Zná velmi dobře celý sortiment a vždy dokáže poradit ať s výběrem produktu pro zdraví nebo s vámi vymyslí ty nejoriginálnější dárečky pro vaše blízké. 

 

 Katka