Červánky péče

V červnu je vhodné se zaměřit na podporu tenkého střeva. Nejenom tenké střevo, ale všechny naše orgány jsou takovým malým mozkem těla. Pracují na svých programech a záležitostech tak, aby chod těla fungoval na jedničku. Někdy však orgánům dáváme zabrat. Znáte následující pocity a situace?

Čas je věčný, říká se…tak proč mi dělá problém se uvolnit a být v jeho proudu? Namísto toho přichází stres – „Jak to zvládnu?“ Proč nemá den 48 hodin, abych stihl/a vše, co potřebuji? Kdy mám odpočívat? Tohle vše je přežitek dnešní doby – musíme zvládnout vše za pět minut a vypadat u toho naprosto v pohodě. Tenké střevo, však tento životní styl nesdílí a dokonce i trpí. Dochází k jeho oslabení, jelikož se orientuje na zvládnutí stresu namísto jeho běžných funkcí. V tomto spočívá vnitřní orgánový koloběh. Každý orgán je důležitý pro ten druhý. Když je v nepořádku tenké střevo může docházet k nerovnováze v močovém měchýři a přicházejí záněty. A pak už to takzvaně jede.

Jak si poradit se stresem a hlavně, jak jej eliminovat?

Rozhodně péčí o sebe, a to jakýmkoliv způsobem. V dnešní době je už mnoho cest i způsobů jak se věnovat svým potřebám a nadmíru je uspokojovat. Mnohdy je však těžké zvolit tu správnou cestu nebo vhodný produkt. Často jsou produkty potřebné k pohýčkání své osobnosti rozptýleny a ztraceny v množství, ze kterého máme možnost vybírat. Proto jsme tu my s naším e-shopem a obchůdkem LETOKRUH. Vždy hledáme produkty lahodící našemu a vašemu srdci a tvoříme skladbu sortimentu, který má příběh. Předáváme vám již pět let zkušeností.

A z čeho je možné vybírat pro potěšení tenkého střeva a péči o sebe?

Bylinářství a kořenářství JUKLčaj Žlučník slinivka

Dědek KořenářZeměžlučová směs

Duhové elixíryFructavit

Nobilis TiliaÉterický olej Oregano

Dr. MercolaMagnesium Treonat

Bachovy esenceRescue Remedy 20 ml

Tkáňová sůlNat Sulph a Kali Sulph

Koloidní stříbroKoncetrace 20 ppm 500 ml

Harmonizační obraz – Sněhová vločka s krystaly

Vykuřovadla a feng shuiVykuřovací směs Uvolnění a rovnováha, činelky, tibetské mísy

Australské esenceSpace clearing

Tělová svíce HOXI3. čakra

Čakrové svíce 2. čakra

Duhová kočka Karty cesta k sobě

Další rady a tipy, jak podpořit organismus a pečovat o sebe budou na našem instagramu a facebooku během celého měsíce.

INSTA: https://www.instagram.com/letokruh_brno/

FB: https://www.facebook.com/letokruh.

V těžkých situacích nebo pro radost si vzpomeňte na mantry měsíce června, které vám pomohou překonat překážky, být v přítomném okamžiku a mít se rád/a.

Mantry měsíce června

„Pečováním o své nitro obdaruješ druhé.“

„Práce na sobě odráží se na hladině tvé řeky života.“

Mantra je tzv. nástrojem mysli. Neustálým opakováním, ať už v meditaci, zpěvem, šeptem či běžným odříkáváním se posiluje vědomí mysli o mantře. Myšlenky se mohou měnit a obnovovat jako buňky. Prostřednictvím pravidelné koncentrace na poselství měsíce května (či jakoukoliv vám milou mantru), přetvoříte sílu slov do prožitku.

S vděčností předávám tyto řádky právě Tobě a přeji Ti s celým týmem LETOKRUHu, ať tě péče o sebe přivede ke klidu a harmonii.

AMI

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení