HOXI Tělová svíce Turbo - Nature

Kód: HO4
Neohodnoceno
Značka: HOXI s.r.o.
80 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Turbo tělové svíce HOXi jsou vhodné zejména pro terapeuty, maséry a léčitele. Pokud si turbo svíci aplikujete sami, dbejte zvýšené bezpečnosti při práci s otevřeným ohněm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čištěný včelí vosk
Protizánětlivá kurkuma
100% bavlněné plátno
Ruční práce
Kónický tvar
Šířka 1,8 - 2,2 cm
Délka cca 30 - 30,2 cm
Ochranný gázový filtr
Nature - bez esenciálních olejů

Upozornění: Svíce na vzduchu ztrácejí přirozenou (žlutou) barvu. Lze ji navrátit lehkým zahřátím pomocí fénu.

Očistné tělové svíce HOXI nenahrazují lékaře!

Návod k použití tělových turbo svíček

 Turbo tělové svíce  jsou vhodné zejména pro terapeuty, maséry a léčitele. Pokud si turbo svíci aplikujete sami, dbejte zvýšené bezpečnosti při práci s otevřeným ohněm! Tělové turbo svíce se dají využít několika způsoby. není nutné je vždy používat pouze na tělesné nebo duševní problémy, ale také na očisty prostor a aury. V případě použití jako tělové svíce, doporučujeme doplnit tekutiny (sklenice vody, čaj apod.) a po samotné aplikaci již klidný řežim. Ideální doba je k večeru před spaním nebo pokud již nebudete mít zvýšenou fyzickou námahu. Turbo tělové svíce lze vhodně kombinovat s terapií klasickými tělovými svícemi nebo s čakrovými či očistnými svícemi.

Pokud nemáte zkušenosti s klasickými tělovými svícemi nebo již s turbo svícemi, doporučujeme použít klasické tělové svíce!

HOXI se neshoduje s jinými výrobci v tom, že turbo svíce nahrazuje 3-4 klasické tělové svíce. Jsou přesvědčeni, že účinky klasických tělových svící na běžné fyzické problémy jsou daleko lepší a svíce klasické tělové svíce jsou účinější. Díky velikosti tělové turbo svíce již nedochází k tak účinnému "tahu" i když svíce stále velmi dobře hoří a samozřejmě má své pozitivní účinky.

Tělové turbo svíce jsou vhodné spíše pro ty z Vás, kdo pracují s některým s energetických systémů jako například: reiki, shamballa apod. Proto se doporučují spíše zkušeným terapeutům.

Vystřihněte si podle přiloženého návodu papírový kroužek, který nasuňte na svíčku do 1/3 od spodniho konce (svíčky jsou označeny proužkem který Vám může sloužit jako pomůcka). Připravte si misku nebo sklenici s vodou! Tělovou turbo svíčku zapalte na horním konci, mezi svíčku a místo kam svíčku aplikujete vložte ochranou gázu (pokud není opatřena ochranným filtrem) a spodním koncem přiložte na místo aplikace na těle. Pro správnou funkci svíčky dbejte na to aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte komínový efekt. Když svíčka odhoří do 2/3, tedy nad papírový kroužek, sundejte ji z těla a uhaste v připravené vodě.

Tělové turbo svíce jsou vhodné na celkovou očistu organismu, harmonizaci, odstraňování zánětů, ale také pomáhají stimulovat meridiánové body čímž přispívají k obnově toku životní energie, regeneraci postiženého místa, obnově a uvolnění bloků na energetické úrovnizmírnění bolesti, jsou vhodné jako pomůcka při detoxikaciprohřátí daného místa při masážích, harmonizaci a aktivaci lymfatického systému atd.

Zkušní teraputé ví, že je vhodné po práci nebo přímo při práci s turbo tělovou svící pracovat také s energetickým systémem.

Bezpečnost při použití tělových turbo svíček je stejná jako u klasických tělových svící:

 • Tělové svíce jsou určeny pouze k zevnímu použití

 • Tělové svíce nenahrazují lékaře!

 • Nedávejte tělové svíce svým dětem bez dozoru

 • Nepřikládejte tělové svíce na otevřené rány

 • Při použití tělové svíce mějte vždy připravenou misku nebo sklenici s vodou, kde můžete svíci kdykoliv uhasit

 • Používejte ochranný kroužek nebo jiný způsob ochrany před možným odpadnutím vyhořelé části.

 • Používejte tělové svíčky vždy s pomocí druhé osoby nebo terapeuta pokud si jeste jisti jak bezpečností, tak aplikací!

 • Tělové svíčky přikládejte kolmo na ošetřovanou plochu

 • Tělové svíčky nejsou vhodné pro děti do 3let

 • Tělové svíce neaplikujte těhotným ženám

 • Nepoužívejte tělové svíčky přímo v oblasti srdce, na sliznice nebo otevřené rány

 • Chraňte při použití tělových svíček oblečení, ochlupení apod. před otevřeným ohněm!

 • Tělové svíčky s včelím voskem neaplikujte osobám s alergií na včelí produkty

  Nežádoucí účinky

Z více jak 14 letým zkušenostem firma HOXI se nesetkala s nežádoucími účinky. Ve vyjímečných případech v případě alergie na včelí produkty. Dodržujte návod k použítí. Aplikace tělových svíček je velmi jednoduchá a zvládne ji téměř každý. Pokud se na aplikaci necítíte vyhledejte terapeuta, který tělové svíčky používá a aplikuje. Použití tělových turbo svíček je vždy na vlastní nebezpečí. Dodržujte pravidla a zodpovědnost jako při práci s otevřeným ohněm.

Složení tělových svíček

Tělové svíčky jsou vyrobeny zásadně ručně z kvalitního českého včelího vosku, kosmetického vosku (parafinu s velmi nízkým obsahem oleje), přírodního barviva (kurkumy) a 100% bavlněného plátna. Tělové svíčky nejsou zdravotnickým materiálem, ale výjímečným nástrojem lidového léčitelství používaným již pradávna různými národy a kulturami.


Naučte se pracovat s utělovými svíčkami a vyzkoušete jejich jednoduché použití a velkou účinnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: