VitaJuwel láhev ViA Květ života

Kód: VJ35
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
2 399 Kč
Skladem (1 ks)

LÁHEV VIA / KVĚT ŽIVOTA
ametyst - akvamarin - křišťál

Láhev je na objednání (doba dodání cca 7 dní).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozornění: Pokud máte o láhev zájem, je možné ji objednat. Dodání je dle možností dopravců od dodavatele a následného zaslání námi přímo k vám.

DRAHOKAMOVÁ SMĚS KVĚT ŽIVOTA

Životní síla – duchovní růst – rovnováha

Exkluzivní speciální edice. Nechte na sebe působit unikátní, velice vyváženou drahokamovou směs s propojením symbolu starého jako lidstvo samo v podobě Květu života.

Symbolický a velmi působivý květ života zkrášluje exkluzivní speciální edici lahve ViA s názvem Květ života. Posvátný symbol květu života se svými navzájem propletenými 19 kruhy vytváří harmonické a životu prospěšné energetické pole. Po celém světe známý jako diagram stvoření.
Květ života je považován za nejdokonalejší a nejsilnější ze všech energetických symbolů. Prostřednictvím tohoto symbolu jsou harmonizovány energetické toky a posilovány pozitivní energie.

Propojením pečlivě vybraných drahokamů tvořených ze směsi ametystu, akvamarínu a křišťálu pečuje nová speciální edice s názvem Květ života o čistou životní energii a jasné porozumění. Posiluje vědomí a otevírá mysl pro to, co je v životě opravdu důležité. Zároveň můžeme pocítit hluboký vnitřní klid a lehkost, které nás podporují v krizových situacích i v každodenním životě.

Drahokamová lahev ViA od VitaJuwel je perfektním průvodcem v našem životě nejen pro mimořádné okamžiky. Naplněním skleněné lahve z čistého a pevného borosilikátového skla, můžete mít vaší osobní drahokamovou vodu kdekoliv a kdykoliv po ruce. Srdcem lahve je drahokamový modul ve spodní části lahve. Při získávání drahokamů je používaný systém fair – trade. Jejich ruční třídění a dokonalé ošetření, učiní z Vaší lahve báječného pomocníka na Vašem stole nebo na cestách.

Použití lahve ViA již nemůže být jednodušší. Popíjení drahokamové vody si můžete užívat již 10 minut po jejím naplnění. Většina z nás vnímá jedinečnou kvalitu a vynikající chuť čerstvé, živé pramenité vody.

Lahev ViA určená na pitnou vodu je celosvětově první lahev se dvěma uzávěry.

Modul je jednoduše upevněn do spodního víčka. Šroubováním ze spodního víčka můžete vyjmout modul s drahokamy nebo připevnit jako celek / modul vešroubovaný do spodního víčka / ke skleněné spodní části lahve. Horní víčko je rovněž šroubovatelné. Oba uzávěry jsou osazeny snadno vyjímatelným těsněním.

Každý z nás je unikátní, každý z nás potřebuje svojí vlastní směs. Drahokamový modul je snadno vyjímatelný i zaměnitelný. Můžete si vybrat ze širokého sortimentu modulů s různými drahokamovými kombinacemi. S možností kompletního rozebrání lahve se stává její čištění velmi snadné. Tělo skleněné lahve lze nechat mýt v myčce na nádobí. Ostatní části lahve doporučujeme omývat pod tekoucí vodou.

S drahokamovou lahví VitaJuwel již nemusíte vkládat minerály přímo do vody. Můžete si být jisti, že jste dlouhodobě ochráněni před chemickým znečištěním nebo úlomky hornin, tzv. splitter. Kromě toho odpadá časově náročné čištění drahokamů, jehož důsledkem je postupná ztráta lesku minerálů a jejich následně nutná výměna. Se skleněnými lahvemi od VitaJuwel si můžete dlouhodobě užívat třpytu drahokamů, těšit se z přípravy drahokamové vody hygienickým a životu i životnímu prostředí prospěšným způsobem.

LAHEV VIA
Se svojí lahví ViA si drahokamovou vodu dopřeje opravdu kdekoliv. Naplňte ji vodou z jakéhokoliv zdroje a ona ji pro vás promění na vodu studánkové kvality.

První lahev na vodu sestavená ze dvou uzávěrů. To je lahev ViA. Horní uzávěr pro příjemné píti. Spodní pro snadnost vyčištění a hlavně snadnou záměnu použitých drahokamových modulů. Lahev lze použít pro běžnou teplotu vody, umožňuje rovněž použití i vody vroucí, například pro přípravu čaje.

V naší nabídce najdete řadu stylových doplňků k lahvi ViA – silikonové ochranné kryty Loop ve třech barevných kombinacích, ručně háčkové obaly vyráběné v České republice či ochranný obal z neoprenu.

Čištění lahve ViA je opravdu velmi jednoduché. V níže uvedeném videu naleznete podrobný návod, jak lahev rozebrat a jak o jednotlivé části pečovat.

https://www.youtube.com/watch?v=e7j8Nv-vnFk&feature=emb_title

Přejeme krásné chvíle s drahokamovou vodou!

Drahokamové moduly v osobních lahvích ViA jsou vyměnitelné.

Materiál: čisté borosilikátové sklo

Typ láhve: Limitovaná edice lahví ViA

Lahev ViA: 
obsah: 500 ml, výška: 22 cm, průměr lahve ca 6,7 cm

Obsah balení:
- skleněná lahev z borosilikátového bezolovnatého skla
- víčko
- modul s drahými kameny

 

AMETYST je neodmyslitelným průvodcem na vaší spirituální cestě. Chrání vás a provází vnitřním růstem, vede k rovnováze a zajišťuje, abyste na této cestě byli plně soustředění. Zklidní vás a tím dává možnost lépe slyšet svůj vnitřní hlas. Pomáhá při poruchách spánku, umírňuje smutek. Je-li ametyst nablízku, vaše osobní cíle se stávají zřetelnější. Ametyst výborně hojí kožní problémy, zranění či otoky, podporuje imunitu, blahodárně působí na střeva a trávicí trakt, mírní žaludeční obtíže, ulevuje od utrpení během ataky migrény. Užít ho lze při mírnění stresu, léčení alkoholismu, posílení lásky, klidu, ochrany, štěstí, odvahy.

AKVAMARÍN je drahokam příznivě působící na krční čakru. Má výrazně uklidňující účinky, uvolňuje psychické bloky, rozpouští nervozitu, trému či obavy z nad- cházejících událostí. Vnáší světlo do duše, zahání smutek, přináší štěstí a někdy také bohatství. Vibrace akvamarínu eleminuje projevy deprese, probouzí duchovní vnímání, odvahu a tvořivost. Léčivě působí v oblasti hlavy - napomáhá při bolestech zubů a dásní, je dobrým pomocníkem při odstraňování poruch zraku či řeči, zmírňuje projevy astmatu a kašle.

KŘIŠŤÁL je univerzálním, nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. Velmi silně zesiluje energii - pohlcuje ji, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmo- nie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetic- ké záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny. Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně duševních. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Zdroj: vitajuwel.cz, nefertitis

Dodavatel: MONZYPORT spol. s r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: