VitaJuwel Fiola Zlatý okamžik

Kód: VJ56
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
7 279 Kč
Skladem u dodavatele

FIOLA / ZLATÝ OKAMŽIK
zlato - halit - granát

Fiola je na objednání (doba dodání cca 7 dní).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozornění: Pokud máte o fiolu zájem, je možné ji objednat. Dodání je dle možností dopravců od dodavatele a následného zaslání námi přímo k vám.

DRAHOKAMOVÁ SMĚS ZLATÝ OKAMŽIK

Při pití směsi Zlatý okamžik se na chvíli zastavte, vybavte si ty nejšťastnější momenty vašeho života, ujasněte si priority a nechte každodenní stres daleko za sebou. Tato nádherná kombinace vám vezme půdu pod nohama a přenese vás někam výš, ukáže vám nové obzory. Prolínají se v ní jedinečné suroviny - ručně vytěžené zlato z řeky Rýn, halit - sůl králů a ohnivý, vášnivý granát. Objevte cestu k čisté vodě, která se vám zaryje hluboko do srdce. Udělejte každý okamžik tak jedinečný, jako je tato směs.

FIOLA
Fiola je unikátní výrobek českých sklářů z čistého, bezolovnatého borosilikátového skla. Byla vytvořena za účelem revitalizace vody a ochraně drahokamů uvnitř vložených. Každý kus je originálně foukaný českými skláři.

Uvnitř fioly je tekutina, která pečuje o hygieničnost vnitřního prostředí. Hlavní funkcí této tekutiny je předání informace drahokamů skrze sklo bez těžkých kovů přímo do revitalizované vody. Díky této metodě si můžete užívat hygienicky připravené drahokamové vody neomezeně dlouho. Odpadá trvalé a pravidelné čištění drahokamů. Jste ochráněni před chemickým znečištěním. Je zamezeno výskytu mechanických nečistot v upravované vodě, to vše při zachování dokonalé hygieničnosti.

Přejeme krásné chvíle s drahokamovou vodou!

Materiál: čisté borosilikátové sklo
Typ: Ostatní směsi fiol

 

GRANÁT je kamenem srdeční a kořenové čakry. Granát probouzí vášeň k životu, vlévá krev do žil. Je symbolem lásky, ohně a krve, štěstí a bohatství. Chrání nás před úrazy, skrytým nebezpečím či uhranutím. Má pozitivní vliv na mezilidské vztahy, pomáhá přenést se přes krize či silná psychická traumata, chrání před depresemi a napomáhá odstraňovat jejich příčiny. Zahání pocity beznaděje, vyvádí z bezvýchodné situace. Dělá nás vnímavějšími vůči ohrožení negativními energiemi, udržuje rovnováhu v organismu, regeneruje ho, má hojivé účinky na srdce, slezinu, potíže s páteří.

ZLATO je přírodním prvkem hojně využívaným v klasické medicíně, v duchovní rovině je považováno za dar bohů a kov králů. Pro alchymisty představovalo zlato božskou moc. Nesmírně ceněné je ve spirituálních oblastech pro schopnost obnovy a nekonečné regenerace - zlato má schopnost zastavit stárnutí. Dodává životní sílu, vnitřní rovnováhu, usměrňuje tok energie v organismu. Svojí přítomností zajišťuje pitné vodě plnou chuť a neustálou čerstvost.

HALIT je „obyčejná“ sůl. Naprosto nezbytný prvek pro náš organismus, nabitý kladnou energií. V duchovní rovině je sůl především prvkem energetické očisty. Sůl ve spojení s vodou vytváří vodu svěcenou. Ta je po staletí využívána k očištění, zasvěcení, při magických rituálech. Koupel ve vodě s přídavkem halitu očisťuje od negativních emocí a stresu. Halit je symbolem živlu Země. Také symbolizuje ochranu, pevnost, čestnost, věrnost a další kladně nabité energie. Sůl jako symbol světla představuje mužský, slunečný princip.

Zdroj: vitajuwel.cz, nefertitis

Dodavatel: MONZYPORT spol. s r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: