i9 láhev Šedá

Kód: LI916
Neohodnoceno
1 299 Kč
Skladem (2 ks)

i9 šedá láhev vyjadřuje spojení se zemí. Šedá přináší uzemnění, neutralitu, stabilitu, rovnováhu, vyrovnanost. Je to barva čakry Hvězdy Země, spojuje nás s Matkou Zemí a vede nás ke smyslu našemu života.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry:

 • Objem: 650 ml
 • Výška: 26 cm

 • Průměr (max): 8,5 cm

 • Průměr ve středu: 6 mm

 • Hmotnost – prázdná: 0,52 kg

 • Hmotnost – plná: 1,17 kg

 

Proč zvolit šedou?

Šedá přináší stabilitu, uzemnění, neutralitu, vyrovnanost, rovnováhu.

Šedá je barvou čakry Hvězdy Země, která nás uzemňuje k Matce Zemi a vede nás k našemu účelu a poslání v životě.

Gray je považována za silnou barvu, schopnou převzít kontrolu nad vlastními emocemi uklidňujícím způsobem.

Z hlediska psychologie barev je šedá barva kompromisu – protože není ani černá, ani bílá, je přechodem mezi dvěma „nebarvami“.

Šedá je barva, která je klasifikována jako formálnější. Je nadčasová barva, která se skvěle kombinuje.

Terapeutické využití

Šedá barva zmírňuje podráždění a hyperaktivitu.

Podporuje duševní, emocionální a fyzické uvolnění a očistu. Šedá působí na mysl a emoce, navozuje emoční rovnováhu.

 

i9 - LÁHEV, KTERÁ VÁS NAUČÍ MILOVAT VODU

i9 láhev je skleněná láhev s unikátní schopností harmonizace a revitalizace vody. Tato zdravá láhev je obohacena o účinky technologie Poznik (TP), často nazývané technologií 21.století. Jejím cílem je jednoduchá a rychlá obnova přirozené harmonie a vitality pitné vody. V srdci každé i9 láhve se nachází jedinečný štítek, který umožňuje vložit do vody pozitivní informace a tím nastolit rovnováhu a podpořit životní procesy. Díky TP technologii a chromoterapii pomáhá voda z i9 láhve zvýšit vitalitu a přispívá k rovnováze energetických center.

TECHNOLOGIE POZNIK ZÍSKALA PŘES 90 OCENĚNÍ NA SVĚTOVÝCH VÝSTAVÁCH, VČ. ZLATÉHO GLÓBU (INPEX,USA)

i9 - VODA JAKO ZE STUDÁNKY

Účinek i9 láhve poznáte i na chuti vody – jemná, lehce nasládlá, velmi dobře “pitná”. Kvalita a chuť vody je srovnatelná s přírodním zdrojem (studánka, horský pramen).

i9 - VLASTNOSTI

HARMONIZUJE VODU

ZLEPŠUJE PITNÝ REŽIM

VYROBENA Z VYSOCE KVALITNÍHO SKLA

CHRÁNĚNA SILIKONOVÝMI PROUŽKY

VYRÁBĚNA V BARVÁCH  ČAKER

NÁDHERNÝ MODERNÍ DESIGN

ZAMILUJETE SE PŘI PRVNÍM DOUŠKU

 

PÉČE O i9 LÁHEV

 1. Láhev pravidelně (min. 1x týdně) naplňte teplou vodou s trochou octa (0,5dcl). Po 10 minutách důkladně vymyjte i9 kartáčem (popř. jiným kartáčem, kterým se dostanete i k záhybům pod hrdlem).

 2. Kartáčem očitěte též uzávěr (ten mořno též vyvařit). Nakonec láhev vypláchněte čistou teplou vodou.

 3. Vnější povrch i9 láhve čistěte pouze čistou vodou. Při čištění nepoužívejte čisticí prostředky, které obsahují alkohol nebo jiná abrazivní rozpouštědla, která by mohla poškodit nebo odlepit informační štítek z láhve.

 4. Láhev nemyjte v myčce na nádobí.

 5. Nikdy láhev nechytejte za poutko uzávěru.

 6. i9 láhve mají ochranné silikonové proužky, které ale nezaručí jejich nerozbitnost. Na rozbité láhve se záruka nevztahuje. V případě rozbití láhve Vám poskytneme speciální podmínky pro její náhradu za láhev novou.

Při správné péči Vám láhev bude velmi dlouho sloužit, účinnost štítku v čase nijak neslábne a na jeho funkci poskytuje výrobce doživotní záruku.

Upozornění: i9 informována láhev přímo neovlivňuje biochemické vlastnosti vody. Výrobky s technologií Poznik se prodávají na sebezdokonalování a relaxaci. Žádné prohlášení uvedené na oficiální webové stránce, jiných materiálech a informacích poskytnutých jakýmkoli zaměstnancem nebo prodejcem i9 a VITAORA by neměla být chápána jako tvrzení nebo vyjádření, že tyto výrobky jsou určeny pro použití při diagnostice, léčbě, zmírňování nebo prevenci chorob nebo jiných zdravotních stavů a v žádném případě nemá za cíl nahradit vhodné lékařské rady. Názory zákazníků nebyly posuzovány orgánem pro potraviny a zdraví. Účinek láhve i9 na vodu závisí na kvalitě pitné vody, která se používá. Společnosti i9 a VITAORA nepřebírají žádnou odpovědnost ani riziko spojené s používáním zde popsaných produktů. Neposkytujeme žádnou záruku, vyjádřenou nebo předpokládanou, jinou než to, že materiál je v souladu s platnými standardními specifikacemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: