VitaJuwel láhev INU! - šedá, křišťál

Kód: VJ19
Neohodnoceno
1 148 Kč
Skladem (2 ks)
Drahokamová láhev INU! Bude vás vyzývat k experimentování a nechá vám naprostou volnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drahokamová láhev INU! DIY / do it yourself / před vámi otevírá spoustu možností. Bude vás vyzývat k experimentování a nechá vám naprostou volnost. Drahokamy v ní jsou totiž snadno vyměnitelné a vy určíte, které pro vás ošetří vodu dnes a které třeba zítra. Měňte drahokamy v lahvi klidně každý den, přesně k tomu je totiž inu! určená! 

Do startu jsme do každé lahve inu! vložili čisté křišťály, jejichž energie je velmi silná a (nejen) s vodou dokáže téměř zázraky. Nevyhovují? Pak je jednoduše vyměňte za vaši vlastní, osvědčenou směs minerálů. Anebo vytvářejte nové, neobjevené směsi. Možná jste ale drahokamový začátečník a experimenty nejsou vaše parketa... to vůbec nevadí. Prohlédněte si drahokamové směsi inu!, které jsme pro vás připravili my. Jsou pečlivě nakombinované tak, aby revitalizovaly kohoutkovou vodu a tím umožnily pozitivní změny ve vašem organismu. Které se pochopitelně projeví také ve vašem životě… 

Používejte lahev inu! pro každodenní dodržování pitného režimu. Ošetření pitné vody působením energie přírodních minerálů je jediná skutečně přírodní metoda revitalizace pitné vody. Přítomností minerálů dochází k obnově struktury uspořádání vody, poškozené zejména chemickými úpravami a dalšími informacemi v ní obsažené. 

 Vaše osobní lahev inu! disponuje i další nápomocnou silou. Na dně lahve je vyrytý „květ života“. Energetický symbol sestavený z 19 kruhů je vnímán jako harmonizující a má pozitivní vliv na tok vaší energie.

Lahev inu! společně s drahokamovou směsí v dóze je mimochodem skvělý dárek.

Obsah balení: skleněná láhev, víčka, křišťály

Lahev inu!: obsah 500 ml, průměr 6,7 cm, výška 22,5 cm

Materiál: pevné borosilikátové bezolovnaté sklo, drahokamy, plast (BPA free)

Péče: před prvním použitím dokonale očistěte, doporučujeme vaši lahev inu! ručně omývat s jemným prostředkem na mytí, při vytvoření jemných usazenin pouřžijte citrónovou či octovou esenci, důkladně omyjte


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: