Čaj SHOTI MAA Čakry - 1.čakra: I am

Kód: CAJZ2
Neohodnoceno
95 Kč
Skladem (7 ks)

Skoncujte s obavami, které vám doposud bránily odstranit ze svého života chaos.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shoti Maa Chakras Já jsem - I am je kvalitní ájurvédský čaj, který je zaměřen na odblokování první čakry. Dopřejte si šálek tohoto výtečného zázvorového čaje a skoncujte s obavami, které vám doposud bránily odstranit ze svého života chaos.

Složení:
šalvěj* (20 %), zázvor* (20 %), citronová tráva*, lékořice*, bezový květ* (5 %), máta peprná*, citronová šťáva*, černý pepř*, citronová kůra*, kardamom*, oddenek kurkumy*, skořice*, hřebíček*. 
* = v bio kvalitě
Obsah: 32g; 16 hygienicky balených sáčků x 2g bez kovových sponek nebo lepidla

První nebo také jinak kořenová čakra se nalézá v nejspodnější části páteře, její barvou je červená a ovládaným smyslem čich. Živlem první čakry je země. S kořenovou čakrou je spojena naše schopnost přežít, odstranit ze života vše, co nás trápí, a osvojit si to, co nám dodává životní energii. Pokud je první čakra slabá, člověk je buď chudý, anebo naopak až příliš materiálně založený. Vyvážená funkce první čakry dodává odvahu a schopnost odstranit ze svého života chaos. Člověk je díky ní také schopen vyvarovat se nepříjemným situacím.

Čakry jsou energetická centra na těle, která slouží jako přijímací stanice, transformátory a rozdělovače energie (tzv. prány) různých frekvencí. Kromě toho, že energii přijímají, ji také vyzařují do okolí.

Některé staré (indické, tibetské a další) texty uvádějí, že na lidském těle je až 88 000 čaker, přičemž 7 je hlavních, asi 40 vedlejších a ostatní jsou menšího významu. Čakry se při duchovním rozvoji člověka rozšiřují, frekvence jejich vibrací se zvyšuje a i jejich barvy jsou jasnější a zářivější. Když se změní směr otáčení, energie proudí z čaker ven. V každé působí určité vibrace energie.

Již zmíněných sedm hlavních čaker je umístěno nad sebou ve středu trupu. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje na jiné frekvenci a odpovídá určité barvě duhy. Čakry jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že energie je vtahována dovnitř čaker, přičemž ty, které se nachází ve spodní polovině trupu, se otáčejí pomaleji než ty v horní části a v hlavě.

Strach, zklamání, napětí či šok mohou způsobit zablokování čaker, což znemožňuje volné proudění životní energie. Frekvence vibrací je u zablokovaných čaker nízká, někdy až neznatelná. Tyto blokády lze uvolnit a čakry harmonizovat například tak, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra kmitá naprosto přirozeně. Takové frekvence se nacházejí u léčivých kamenů - minerálů, éterických olejů, čistých zářivých barev, tónů, v energii REIKI apod.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: