VitaJuwel láhev ViA Diamant (diamantová voda)

Kód: VJ24
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
6 299 Kč
Skladem u dodavatele

LÁHEV VIA / DIAMANT / DIAMANTOVÁ VODA
diamantové úlomky - křišťál

Láhev je na objednání (doba dodání cca 7 dní).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozornění: Pokud máte o láhev zájem, je možné ji objednat. Dodání je dle možností dopravců od dodavatele a následného zaslání námi přímo k vám.

DRAHOKAMOVÁ SMĚS DIAMANT

Marilyn Monroe měla ve svém tvrzení o diamantu, jako o nejlepším příteli ženy, čistou pravdu. Nejvzácnější drahokam světa byl považován za osvícený kámen a jeho krás si mohli užívat jen panovníci. Nejvzácnější drahokam na zemi byl považován za cestu božské energie určené pouze králům a královnám. Znamená to, že svému nositeli propůjčuje "božské kouzlo, nejvyšší čistotu a osvícení".

Zákazníci VitaJuwel, kteří by se tak podle starodávných pravidel mohli rovnou zařadit mezi vládce, tvrdí, že své své životě neochutnali nic čistšího, než diamantovou vodu.

Fiola či lahev ViA Diamant je perfektním dárkem pro někoho, koho si ve svém životě nejvíce vážíte. Darování diamantových náhrdelníků či náušnic se drahokamové vodě nemůže vyrovnat.


Láhev VIA

Se svojí lahví ViA si drahokamovou vodu dopřeje opravdu kdekoliv. Naplňte ji vodou z jakéhokoliv zdroje a ona ji pro vás promění na vodu studánkové kvality.

První lahev na vodu sestavená ze dvou uzávěrů. To je lahev ViA. Horní uzávěr pro příjemné píti. Spodní pro snadnost vyčištění a hlavně snadnou záměnu použitých drahokamových modulů. Lahev lze použít pro běžnou teplotu vody, umožňuje rovněž použití i vody vroucí, například pro přípravu čaje.

V naší nabídce najdete řadu stylových doplňků k lahvi ViA – silikonové ochranné kryty Loop ve třech barevných kombinacích, ručně háčkové obaly vyráběné v České republice či ochranný obal z neoprenu.

Čištění lahve ViA je opravdu velmi jednoduché. V níže uvedeném videu naleznete podrobný návod, jak lahev rozebrat a jak o jednotlivé části pečovat.
https://www.youtube.com/watch?v=e7j8Nv-vnFk&feature=emb_title

Přejeme krásné chvíle s drahokamovou vodou!

Drahokamové moduly v osobních lahvích ViA jsou vyměnitelné.


Materiál:
čisté borosilikátové sklo

Typ láhve: Základní směsi lahví ViA

Lahev ViA: 
obsah: 500 ml, výška: 22 cm, průměr lahve ca 6,7 cm

Obsah balení:
- skleněná lahev z borosilikátového bezolovnatého skla
- víčko
- modul s drahými kameny

 

DIAMANT je drahokamem přinášejícím lásku, věrnost a celoživotní oddanost. Přitahuje do života hojnost a také ji v něm dokáže udržet. Je přírodním zesilovačem energie z jakéhokoliv zdroje, poměrně nekompromisně vynese na světlo vše, co je v nás ukryto a co je třeba vyřešit. Zcela přirozeně v nás propojuje hlas rozumu s hlasem srdce, napomáhá při léčbě očních vad, čistí organismus, uvádí do rovnováhy veškeré vnitřní procesy. Mezi vlastnosti ztělesňované diamantem patří odvaha, neporazitelnost a odhodlanost. Nemilosrdné světlo vycházející z diamantu ale současně odhalí všechno, co je negativní a vyžaduje přeměnu. Diamant ulevuje od citové a duševní trýzně, mírní strach a nabízí možnosti nových začátků. Jedná se o kámen podněcují tvůrčí schopnosti, neboť rozvíjí představivost a invenci svého majitele. V duševním životě zajišťuje diamant spojení mezi rozumem a vyšším vědomím. Přináší schopnost jasného myšlení a pomáhá při cestě za osvícením. Na duchovní úrovni čistí diamant auru od všeho, co narušuje vnitřní světlo, a pomáhá rozzářit niterný jas lidské duše. Připomene vám, kam vaše duše směřuje, a pomáhá při duchovním rozvoji. Aktivuje korunní čakru, kterou spojuje s vyšším, božským světlem. Diamant léčí zelený oční zákal, rozjasňuje zrak a blahodárně působí na mozek. Pomáhá uzdravovat alergie a chronické potíže. Obnovuje rovnováhu metabolizmu.

KŘIŠŤÁL je univerzálním, nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. Velmi silně zesiluje energii - pohlcuje ji, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Po- vzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny. Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně duševních. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Zdroj: vitajuwel.cz, nefertitis

Dodavatel: MONZYPORT spol. s r.o.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: