VitaJuwel karafa SANA - RADOST, bílá

Kód: VJ90
Neohodnoceno
2 380 Kč
Skladem (1 ks)

SANA KARAFA - RADOST
(750 ml)

KAMENY: oranžový kalcit, magnezit, křišťál

POSLÁNÍ: optimismus, relaxace, sebeláska

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sana je vyjímečnou karafou na vodu se dvěma uzávěry a vyměnitelným drahokamovým modulem. Díky oboustranně vyjímatelným víčkům je její používání i čištění velmi snadné. Drahokamový modul je kompatibilní s klasickými moduly z lahví ViA nebo termoláhví HEAT. To vše v kombinaci se čtyřmi barevnými variantami víček - růžové, lávově černé, oceánově modré a bíle.

 

Nečekejte žádnou velkou vědu, je to síla přírody

Každý přírodní drahokam má svou vlastní jemnou vibraci - vyzařování se specifickou frekvencí. Bylo prokázáno, že tyto vibrace jsou schopny restrukturalizovat vodu. Ve VitaJuwel je používán tento koncept k tomu, aby byla vodě navrácena  její původní struktura, energie a kvalita známá u pramenité vody. A to, že jsou drahokamy za sklem není překážkou, naopak, díky sklu dokáže vibrace skutečně zaostřit a zesílit.

Metoda VitaJuwel je úspěšně laboratorně ověřena a potvrzena. Již po 7-10 minutách dochází u vody ke komplexní změně vnímatelné v oblasti chuti, kdy dochází k jejímu zjemnění. V posudku laboratoře Hagalis AG stojí "S VitaJuwel získává pitná voda kvalitu, která dosahuje úrovně ryzí pramenité vody."

 

Voda je základem života a má zásadní význam pro naše zdraví. Lidské tělo se skládá převážně z vody, a tak dostatečný přísun kvalitní vody podporuje všechny životní funkce. Karafa Sana je skvělým pomocníkem k tomu, abyste si pití vody opravdu oblíbili. Její samotný název SANA vychází z latinského "sanus" a znamená "zdravý".

 

Ornament Květu života zdobí horní víčko karafy. Energetický symbol sestavený z 19 kruhů je vnímán jako harmonizující a má pozitivní vliv na tok vaší energie. Jemné linie Květu života vyrobeného z nerezové oceli jsou v horním víčku karfy Sana propustné, takže při nalévání a doplňování vody nemusíte víčko vyjímat.

 

Kvalitní drahokamy získávané fair-trade způsobem neobsahují umělý povlak (syntetickou pryskyřici) a jsou 100% originální. VitaJuwel je také držitelem certifikátu EPI institutu (institut zkoumání kvality drahokamů) a pečeti GKS (kontrolní pečeť pro vrcholnou kvalitu drahokamů).

 

Borosilikátové sklo zbavené těžkých kovů je nejpevnější ze skel obecně. Je netoxické, netvoří žádnou další chuť a je vez olova.

 

Jedinečná záruka 7 let a prémiová záruka zahrnuje poskytnutí slevy 50% na nový produkt obsahující drahokami při poškození vlastním zaviněním.

Karafa SANA je společně s drahokamovou směsí nádherný dárek.

Obsah balení: skleněná karafa, 2x víčko vč. silikonového těsnění, skleněný modul s drahokamy

Rozměry: výška 33cm, průměr 7,5cm

Materiál: pevné borosilikátové bezolovnaté sklo, nerezová ocel, fair-trade drahé kameny, BPA Free plast, silikonové těsnění

Péče: před prvním použitím dokonale očistěte, doporučujeme vaši karafu ručně omývat s jemným prostředkem na mytí, při vytvoření jemných usazenin pouřžijte citrónovou či octovou esenci, důkladně omyjte

Určení: na vodu, vhodná na stůl do domácnosti i kanceláře. Není vhodná na přenášení na cesty.

Dodavatel: MONZYPORT spol. s r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: