EO Saloos Kardamom, 5ml

Kód: EOS17
Neohodnoceno
235 Kč
Skladem (1 ks)
Vůně kardamomu vás oslní svým jemně kořeněným aromatem s kafrovými tóny a díky svému aromaterapeutickému potenciálu probudí všechny vaše smysly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saloos Kardamom je stoprocentní rostlinná silice pocházející až z daleké Indie s charakteristickým exotickým nádechem, vyráběná v lékopisné kvalitě. Vůně kardamomu vás oslní svým jemně kořeněným aromatem s kafrovými tóny a díky svému aromaterapeutickému potenciálu probudí všechny vaše smysly.

Éterický olej z kardamomu je vhodným přípravkem v případě, že vás trápí potíže se zažívacím systémem. Pomáhá při pomalém zažívání, zácpách a sníženém vylučování trávicích enzymů, které může vést k nadýmání a plynatosti. Podporuje funkci střev a usnadňuje trávení. Zároveň ulevuje od bolestí zažívacího traktu a optimalizuje jeho činnost.

Kardamom je zároveň skvělým pomocníkem při zvýšeném nervovém vypětí a snadno odstraňuje známky dlouhodobé přemíry stresu, jenž se projevuje jak na psychickém, tak fyzickém stavu organismu. Zmírňuje únavu, pomáhá při špatném soustředění a navozuje celkovou duševní harmonii.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství. Děti ho mohou používat od 6 let. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: