Dr. Mercola Liposomální vitamín C pro DĚTI, 30 tbl

Kód: MER42
2 hodnocení
399 Kč
Skladem (1 ks)
Receptura s kombinací fosfolipidů a vitamínu C pro děti. Tuková vrstva lipozomů chrání vitamín C před přímým kontaktem s žaludečními a střevními stěnami, a nedochází tak k podráždění trávicího traktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkování:  1 kapsle denně (neužívat na plný žaludek a zapít 250ml vody)

Skladování: Uchovávejte v suchu a chladu.

Složení: 1 kapsel obsahuje 125mg vitamínu C (kyselina askorbová),  slunečnicový lecitin (fosfolipid), MCT tuky, včelí vosk, Oleoresin z papriky (pro barvu) - zbavená ostrosti a olejů, převažují karotenoidy a lipidy, slunečnicový olej, kapsle (HPMC celuloza)

Biologická dostupnost u běžného doplňku stravy s vitamínem C je přibližně nižší než 20% a u klasických zrojů z potravy to není o moc lepší. Liposomální vitamín C představuje zvýšení biologické dostupnosti vitamínu C v porovnání s tradičními doplňky stravy.

Vitamín C od Dr. Mercoly pochází z rostlinného zdroje. U vitamínu C nezáleží na původu, pokud půjdeme k samotné molekule, která je pro tělo stejně využitelná.

Kyselina askorbová může být přírodní nebo syntetická, na vstřebatelnost a působení v těle to nemá žádný vliv. Též je možné míchat s bioflavonoidy. Jen není flavonoid jako flavonoid, některé nepodporují vstřebatelnost nebo ji naopak brání, jiné mohou vstřebatelnost podporovat.

Na čem záleží je nosič, emulze popřípadě esterifikace, které mohou vitamínu C propůjčit benefity v oblasti lepší vstřebatelnosti nebo toleranci při kontaktu s žaludečními kyselinami.

V čem je Liposomální vitamín C od Dr. Mercola mimořádný?

  • bez stabilizátorů a pomocných látek
  • garantovaný původ a nezávislost kvality
  • poměr emulze vůči vitamínu C skoro 1:1 (optimální mix)
  • fosfolipidy ze slunečnicového lecitinu
  • bez GMO, sóji, lepku
  • není potřeba uchovávat v lednici
  • utěsněná kapsle "Licaps" zajišťuje, mimo jiné, nepropustnost obsahu do doby než se obsah dostane tam, kde má působit (vypustit)

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem
.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: