Pícka Oman Royal pro jemné vykuřování zdobená, mosaz

Kód: VYK128
7 hodnocení
439 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Moderní výškově nastavitelná kadidelnice pro každodenní jemné vykuřování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vykuřovací pícka neboli kadidelnice je v moderním a přitom stylovém designu, zapadne skvěle do každého interiéru. Je vyrobená z kvalitní, leštěné mosazi zlaté barvy. S tradičními filigránovými vzory a rytinami v orientálním stylu. Některé druhy bylinek, dřev a pryskyřic potřebují menší odstup od čajové svíčky než ostatní. U této kadidelnice si sami můžete regulovat výšku sítka a užít si tak skvělé vykuřování. Vzácné vůně se jemné uvolňují do okolního prostoru dle vámi požadované intenzity. Je na izolačních nožičkách, s podstavcem a nádobkou na čajovou svíčku. Kadidelnice je určena pro vykuřování bez uhlíku. Snadná a jednoduchá manipulace i údržba.

Výška: 13cm, materiál: mosaz

Návod k použití: Na sítko vložte vaše zvolené vykuřovadlo a do podstavce ve spodní části zapálenou čajovou svíčku. Vůně se bude jemně a pozvolna uvolňovat do okolního prostoru po celou dobu hoření čajové svíčky. Výhodou a předností této kadidelnice je, že svíčku můžete kdykoliv jednoduše uhasit a váš vykuřovací obřad tak přerušit apokračovat v něm příště.


Upozornění: Kadidelnice je opatřena mosaznými nožičkami, které izolují žár z kadidelnice, ale pro zajištění větší bezpečnosti se ji doporučuje ještě umístit na nehořlavou podložku (tácek apod.). V přítomnosti malých dětí a domácích zvířat nenechávejte rozhořenou kadidelnici nikdy bez dozoru. Po skončení vykuřování nechte kadidelnici zcela vychladnout a následně ze sítka odstraňte zbytky spáleného vykuřovadla. Ideálně seškrábnout plochým jídelním nožem a omýt pod tekoucí vodou. Případné zbytky kadidla v dírkách sítka odstraníte propíchnutím vidličkou nebo špejlí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: