Pícka Oman Nizwa pro jemné vykuřování, tři nožičky

Kód: VYK171
Neohodnoceno
Značka: Tomáš Bebr
290 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Elegantní kadidelnice s praktickým odnímatelným sítkem z leštěné zlaté mosazi vám zpříjemní vykuřování vašich oblíbených vůní. Pryskyřice, kadidla, vonná dřeba, bylinky a směsi na ní spalujete zcela jednoduše, pouze za pomocí čajové svíčky. Dosáhnete tím pozvolného a jemného uvolňování vůně i dymu. Skvěle se hodí pro každodenní vykuřování. Stylový design ozdobí moderní i tradiční interiéry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry: výška 9,5 cm, průměr 8,5 cm
Váha: 0,172 kg
Materiál: leštěná mosaz
Barva: zlatá
Vhodné pro: pozvolné vykuřování, čištění a provonění prostor
Vykuřování: všechny druhy pryskyřic, dřev, bylin, prášků a směsí


Návod k použití: Na sítko vložte vaše zvolené vykuřovadlo a do podstavce ve spodní části zapálenou čajovou svíčku. Vůně se bude jemně a pozvolna uvolňovat do okolního prostoru po celou dobu hoření čajové svíčky. Výhodou a předností této kadidelnice je, že svíčku můžete kdykoliv jednoduše uhasit a váš vykuřovací obřad tak přerušit apokračovat v něm příště.


Upozornění: Kadidelnice je opatřena mosaznými nožičkami, které izolují žár z kadidelnice, ale pro zajištění větší bezpečnosti se ji doporučuje ještě umístit na nehořlavou podložku (tácek apod.). V přítomnosti malých dětí a domácích zvířat nenechávejte rozhořenou kadidelnici nikdy bez dozoru. Po skončení vykuřování nechte kadidelnici zcela vychladnout a následně ze sítka odstraňte zbytky spáleného vykuřovadla. Ideálně seškrábnout plochým jídelním nožem a omýt pod tekoucí vodou. Případné zbytky kadidla v dírkách sítka odstraníte propíchnutím vidličkou nebo špejlí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: