Kniha - Řeka života

Kód: KOM280
Neohodnoceno
349 Kč
Skladem (2 ks)

Kniha "Řeka života" je věnována lidské mysli, prchavému i trvalému okamžiku v éteru. Síla proudící myslí je energie čeřící nekonečnou hladinu řeky života. Povzneseš-li sebe, své myšlenky, povznášíš Vědomí.

OK 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha ŘEKA ŽIVOTA je svědectvím cesty z obtíží do léčení, následuje kniha MOŘE ŽIVOTA bohatá na inspirace do úplného uzdravení čili dosažení prostoru čistého vědomí - božského stavu – původní formy života.

Vše plyne vpřed jako: ŘEKA ŽIVOTA, vše se děje během přílivu a odlivu jako MOŘE ŽIVOTA.

V textech „Řeka života“ aneb od mysli k Lásce; uvidíte příběhy klientů i z osobní praxe včetně praktických cvičení pro každý den.

Dozvíte se něco o tom, co dokáže vytvořit mysl a jak s tím pracovat na cestě k Lásce.

Teprve praktikováním znalostí a spirituality jednoduchým způsobem, dáváme vnitřní energii směr, aby mělo prosperující smysl to, co v procesu všedního života žijeme.

V "Moři života" aneb Vědomí sebe hledej ve spojení s přírodou, se dozvíte o poselstvích z přírody, portálů Matky Země a Univerzálního Vědomí. Kniha obsahuje fotografie z Národního parku Vysoké Taury z Rakouska, kde byla poselství přijata. Je bohatá na inspirace pro cestu k božskému vědomí, lásce a tvoření.

ANOTACE

Autorka: Oldřiška Kališová

Název knihy: Řeka života

Podtitulek: od mysli k lásce

Žánr: Životní styl a zdraví

Doporučení: pro dospělé a vyspělé děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: