Kniha - Moře života

Kód: KOM134
Neohodnoceno
239 Kč
Skladem (2 ks)
Poznej své nitro v interakci s přírodou. Knižní průvodce k nalezení vědomí sebe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moře Života

V pořadí druhá kniha autorky Oldřišky Kališové s podtitulkem „Vědomí sebe hledej ve spojení s přírodou,“ radí, jak najít ztracené spojení se samým sebou. Nasměrujte své kroky do přírody, kde můžete zažít velká i malá dobrodružství a inspirující vhledy. 

Uvědomění si sebe, jako podstatné součásti přírody, přináší úlevu. Je čas probudit srdce, nechat mysl ustoupit stranou a postupně otevírat brány nové životní dimenzi. Ve spojení s přírodou člověk dokáže velké věci!

Texty i fotografie vznikaly v rakouských Alpách - v Národním parku Vysoké Taury oblast Salcburk. Zavedou vás do míst, kde osvěžíte ducha, přijdete na dobré myšlenky a dokážete se napojit na Univerzální vědomí. 

žánr: zdraví a životní styl

počet stran: 89

V osobní i terapeutické praxi se osvědčila cesta k sobě skrze přírodu. Pobytem v ní se lehce obnovuje psychické i fyzické zdraví, navíc zde má každý z nás možnosti poznat přirozené zákonitosti života, harmonizovat se.

Uvědomění spojitosti sebe se vším živým je základ cesty k celistvosti. V přírodě lze najít ztracenou sílu, neboť ta stejná síla v přírodě je obsažena v těle člověka.

Úryvek z knihy „Moře života,“ kapitola: „Záměr“:

Když se lidé cítí unavení, často se ptají, kde mám vzít energii? Když je potká nepříznivá zdrcující situace, ptají se, kde mám najít sílu pro život? Je třeba si uvědomit, že člověk je zdroj.

Vyhledej spojení s přírodou. Univerzální síla je na dosah, podpoří tvoji duševní prosperitu a fyzickou odolnost. Pro realizaci tvé životní cesty nikdy nejsi sama (sám).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: