Kniha - Moře života

Kód: KOM134
Neohodnoceno
239 Kč
Skladem (2 ks)
Evoluční kniha pro vědomou turistiku přírodou a životem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ANOTACE

Autorka: Oldřiška Kališová

Název knihy: Moře života

Podtitulek: Vědomí sebe hledej ve spojení s přírodou

Fotografie: Oldřiška Kališová, Hans Naglmayr

Žánr: Životní styl. Evoluční literatura.

Doporučení: pro dospělé a vyspělé děti.

Ve spojení s přírodou člověk dokáže velké věci! Příroda k člověku promlouvá skrze symboly a obrazy.

Inspirativní průvodce ke znovunalezení vědomí sebe v přirozeném prostředí, kterou příroda vždy byla, je a bude, pokud se k ní lidé začnou chovat o-hled-uplně.

Obsah provází klíčová slova anatomie lidského nitra, hlavní téma: VĚDOMÍ.

Texty i fotografie pochází z Národního parku Vysoké Taury, oblast Salcburk.

V pořadí je to druhá kniha autorky Oldřišky Kališové.

V pořadí druhá kniha autorky Oldřišky Kališové „Moře života“ s podtitulkem „ Vědomí sebe hledej ve spojení s přírodou“

Texty i fotografie vznikaly v rakouských Alpách v srdci Národního parku Vysoké Taury oblast Salcburk.

 

EVOLUČNÍ KNIHA PRO VĚDOMOU TURISTIKU PŘÍRODOU A ŽIVOTEM

Kniha je průvodcem na cestě lidí, kteří už se cítí být přesyceni konzumním životem ve městě, ocitají se v chaosu myšlenek a chtějí se oprostit od tíhy povinností a úkolů, aby opět našli spojení s intuicí.

Obsahově jsou texty laděné tak, aby čtenář svůj volný čas nasměroval do přírody, kde může zažít zajímavé situace a inspirující vhledy. Tedy pokud se stane dobrým pozorovatelem a smíří se s tím, že každá myšlenka je překážkou k hlubším prožitkům i procesům vnitřní transformace.

Fotografie vás zavedou do míst, kde osvěžíte ducha, přijdete nejen na dobré myšlenky, ale také se dokážete napojit na Univerzální vědomí. Tento pojem může být pro běžně uvažujícího člověka cizí až vzdálený, avšak opak je pravdou. Univerzální vědomí je součástí všeho, každého člověka.

Uvědomění si sebe, jako podstatné součásti přírody přináší úlevu. Je čas probudit srdce, nechat mysl ustoupit stranou a postupně otevírat brány nové životní dimenzi.

Ve spojení s přírodou člověk dokáže velké věci! Příroda k nám promlouvá skrze symboly a obrazy.

Problém mnoha lidí bývá v tom, že neznají anatomii a funkce jemnohmotného světa. Dobrá zpráva je v tom, že už se mluví o psychosomatice a vlivu mysli na život. Je tu však neomezená úroveň, kterou je VĚDOMÍ. Prostor, v němž funguje vyváženě rozum a cit.

Úryvek z knihy „Moře života“, kapitola: „Záměr“

Věřím, že člověk, který lépe pozná svůj vnitřní svět, snadněji najde cestu k vědomí sebe, aby tím pozvedl Zemi i její obyvatele na úroveň Lásky. Tím, se naplní základní potřeba lidstva: „Milovat a být milován“.

Když se lidé cítí unavení, často se ptají, kde mám vzít energii? Když je potká nepříznivá zdrcující situace, ptají se, kde mám najít sílu pro život? Je třeba si uvědomit, že člověk je zdroj.

Vyhledej spojení s přírodou. Univerzální síla je na dosah, podpoří tvoji duševní prosperitu a fyzickou odolnost. Pro realizaci tvé životní cesty nikdy nejsi sama (sám).

Moudře vynaložená vnitřní síla člověka je DAR pro tuto Zemi.

Obsahově kniha odpovídá filozofii, texty jsou krátké, avšak energeticky velice vydatné a podporující. Ostatně, vyzkoušejte sami, jak síla Alp vetkaná do textů na vaše vědomí zapůsobí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení