Dědek kořenář Pupalkový olej 50 ml

Kód: DKPUP50
Neohodnoceno
140 Kč
Na dotaz

PUPALKOVÝ olej - Pomáhá udržovat pružnost, jemnost a zdraví pokožky, strukturu a funkci pokožky i sliznic; reguluje hladinu cholesterolu; užitečný při snižování tukové hladiny a zabraňuje arterioskleróze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EXPIRACE 30.11.2020

Pupalkový olej *EVE*

Pupalkový olej je významný dodavatel polynenasycených mastných kyselin.Užívá se při jídlech 2-3× denně 1-2 lžičky.

Podle oficiálních lékařských zdrojů polynenasycené mastné kyseliny chrání játra a cévy, zvláště při kornatění tepen (ateroskleróze) a angíně pektoris. Zlepšují paměťimunitu a hormonální funkce, snižují tukové zásoby a hlavně hladinu cholesterolu v krvi, jsou prevencí před infarkty, cévními problémy (křečové žíly) a mozkovými příhodami, podílejí se na úpravě krevního tlaku, mají příznivý vliv při menstruačních bolestech,při cukrovceekzémechplešatostirakoviněrevmatizmupískání v uchumotání hlavykloubních problémech a zánětech druhu všeho.

Pomáhá udržovat pružnost, jemnost a zdraví pokožky, strukturu a funkci pokožky i sliznic; reguluje hladinu cholesterolu; užitečný při snižování tukové hladiny a zabraňuje arterioskleróze.

Objem: 50 ml

Složení:
100% pupalkový olej lisovaný za studena.

Texty převzaty přímo od výrobce NOVÝ s.r.o.

Upozornění:

Tento přípravek je doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Veškeré informace nejsou zamýšleny jako výživová či zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, ani jako lékařská doporučení. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: