Vonné tyčinky Chakra Incense Om Ah Hum 5.čakra modrá

Kód: VYK272
Neohodnoceno
95 Kč
Na dotaz

Čakrové tyčinky ze směsi himálajských bylin.
Cena je uvedena za 1 kus balení tyčinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1. čakra - Muladhara (červená)

Základní pojmy - Jistota, prapůvodní důvěra, stabilita, jednota, uzemnění, Vitalita a zdraví – Páteř, Barva – Červená, Element – Země

Kořenová čakra se nachází na spodním konci páteře. Udržuje nás uzemněných v naší realitě. S touto čakrou se spojují strach, hněv, spánek a sexualita. Kořenová čakra zahrnuje naše ukryté schopnosti.

2. čakra -  Svadhisthana (oranžová)

Základní pojmy – Sexualita, radost ze života, smyslnost , Radost a harmonie – Vaječníky a varlata, Barva – Oranžová, Element – Voda

Tato čakra se nachází ve výšce křížové kosti, v sakrální oblasti. Je místem naších rozmnožovacích orgánů, touhy a žádostivosti. Pokud se naše vědomí rozvine v této oblasti, obdržíme přístup k možnosti samouzdravování a k smyslné radosti. 

3. čakra - Manipura (žlutá)

Základní pojmy – Kreativita, tvoření, spoluvytváření, materiálno, vůle osobnosti, osobitost, Energie a odvaha – Nadledvinky, slinivka břišní, Barva – Žlutá, Element – Oheň

Tato čakra se nachází na solar plexu. Je propojená se zažívacím systémem, individuální sílou a cílem jednotlivce. Solar-plexus je centrem síly celého těla, udržuje v sobě totiž obrovské množství vitality. Pokud je toto místo zablokované pociťujeme nevyrovnanost s agresí, pozdvižené ego a následování sobeckých cílů. 

4. čakra - Anahata (zelená)

Základní pojmy – Všeláska, kosmos, náklonnost, oddanost, soudržnost, Láska - Tymus, Barva – Zelená, Element – Vzduch

Srdeční čakra se nachází v oblasti hrudníku. Je propojená s plícemi a tím i elementem vzduchu. V této oblasti je umístěné naše srdeční centrum s obrovským spektrem lidských emocionálních zkušeností. 

5. čakra - Visuddha (světle modrá)

Základní pojmy – Sebevyjádření, nezávislost, inspirace, slova, která vycházejí z nás, Komunikace a kreativita – Štítná žláza, Barva – Modrá, Element – Éter

Krční čakra zosobňuje komunikaci a sebevyjádření. Na duchovní úrovni jde o rozšíření a prohloubení kontaktu se Stvořením. 

6. čakra - Ajna (tmavě modrá)

Základní pojmy – Jasnovidnost, intuice, poznání, projev vnitřních hodnot, Intuice - Hypofýza, Barva – Indigová

Čelní čakra je sídlem intuice. Je umístěná mezi obočím, nazývá se také třetí oko. Je to propojení ducha a těla. Čelní čakra je propojená s hypofýzou a stojí pro růst a rozvoj nás samotných. Když proplouvá otevřené vědomí skrze tuto čakru, máme více intuice, vnitřní vědění a pocit, že jsme mnohem více než jen fyzickým tělem. 

7. čakra - Sahasrara (fialová)

Základní pojmy – Jednota, životní naplnění, cíl, moudrost, Meditace a moudrost - Šišinka, Barva – Fialová

Tato čakra se nachází na temeně hlavy. Propojuje nás se vším, co je nad osobním egem. Korunní čakra je otevřená nahoru a spojuje nás s Božskou energií a díky tomu získáváme vědění a moudrost. Je bránou a zdrojem k osvícení. 

Rozměry:

V krabičce je 19 tyčinek, doba hoření cca 40 minut

Země původu: Nepál
Dodavatel: Tibet v Brně s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: