Tkáňová sůl Biokomplex

Kód: TSB
Neohodnoceno
340 Kč
Skladem (10 ks)
Vyvážená směs všech dvanácti složek krve a tkání. Doporučuje se v případech komplexního vyčerpání u lidí s vícečetnými zdravotními problémy (zejména u starších lidí), nebo na preventivní doplnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvážená směs všech dvanácti složek krve a tkání. Doporučuje se v případech komplexního vyčerpání u lidí s vícečetnými zdravotními problémy (zejména u starších lidí), nebo na preventivní doplnění. Neužívat v případě implantátů kvůli silicei.

složení: rostlinné polyoly (nosič), draselné soli kyseliny fosforečné, síran sodný, chlorid draselný, fluorid vápenatý, hořečnaté soli kyseliny fosforečné, síran draselný, sodné soli kyseliny fosforečné, síran vápenatý, difosforečnan železitý, oxid křemičitý, vápenaté soli kyseliny fosforečné, chlorid sodný (účinné látky obsah v jedné tabletě po 0,0004 mg z každé účinné látky) a rostlinný stearan hořečnatý (lubrikant).

Obsah balení: 180 tbl / 90 g

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: