EO Saloos Benzoe Siam 60%, 10ml

Kód: EOS14
Neohodnoceno
140 Kč
Skladem (1 ks)
Je antiseptické, sedativum, usnadňuje vykašlávání, pomáhá při astmatu, bronchitidě a chřipce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Éterický olej Benzoe Siam Saloos má skvělé harmonizační účinky na tělo i mysl. Zklidňuje, pomáhá snadněji snášet stres i nadměrné starosti. Kromě toho působí benzoe pozitivně na zažívací a vylučovací trakt, tělo pročišťuje a posiluje jej.

Benzoe pomáhá při nadměrné psychické zátěži, mírní dopady stresu a pomáhá ke klidnějšímu spánku. Příjemně sladká vanilková vůně mírní nadměrné přemýšlení o problémech a starostech, zklidňuje tělo i mysl. Navíc má pozitivní účinky na činnost zažívacího traktu, působí při nadýmání a průjmu, pomáhá při onemocněních močového měchýře.


UVOLNĚTE SVOU MYSL

Éterický olej Benzoe Saloos je esencí ze siamské pryskyřice rostoucí v Laosu, Thajsku, Kambodži a Vietnamu. Benzoe je velice oblíbenou součástí kadidla a velmi dlouhou dobu se rovněž používá ve výrobě parfémů. Benzoe dokáže omamně provonět váš domov svou nasládlou vanilkovou vůní a pomáhá prohlubovat odpočinek. Je vhodnou esencí rovněž pro rozjímání a meditaci.


PROTI STRESU A NAPĚTÍ

Benzoe se vyznačuje silnými účinky na psychiku. Přináśí rychlou úlevu při zvýšeném stresu a duševním vyčerpání. Zároveň pomáhá zapomenout na starosti, uvolnit napjatou mysl a zmírňuje rovněž bolesti hlavy a migrénu. Zároveň podporuje zdravou funkci trávicího traktu a ulevuje při nadměrné plynnatosi a průjmech. Dále také pomáhá při onemocněních močového měchýře a pomáhá organismu bojovat se záněty.


TAJEMSTVÍ AROMATERAPIE

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Éterický olej není určený pro těhotné ženy a děti do 10 let. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: