Bachovy esence Rescue Pets 10ml

Kód: BACH12
Neohodnoceno
329 Kč
Skladem (1 ks)

 Originální RESCUE® směs teď i pro domácí mazlíčky a všechny zvířata

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jestli že se váš domácí mazlíček bojí silvestrovských petard, nesnáší listonoše, souseda, tchýni, najednou se u něj objevilo podivné chování (dosud hodný a bezproblémový pes bezdůvodně začne napadat cizí psy, je agresivní, doma ničí nábytek a věci svého pána, nebo se naopak z temperamentního psa proměnil ve zcela apatického, dříve čistotná kočka začala znečišťovat osobní věci svých pánů atd.) čeká ho vyšetření u veterináře nebo dokonce operace a rekonvalescence, trpí akutním nebo chronickým onemocněním, stěhujete se, čekáte přírůstek do rodiny, chcete pořídit do domácnosti ještě jedno zvíře, máte nového partnera a váš mazlíček to nezvládá příliš dobře, prožil nějaký šok nebo trauma a od té doby se bojí sám doma, jezdit autem, chodit ven, dětí nebo třeba bouřky. 
Ve všech a v mnoha dalších případech použijte Krizovou esenci, u zvířat je vždy prostředkem první volby a většinou účinkuje rychle a spolehlivě. Je ideální, když si Krizovou esenci vezme zároveň i páníček, zvíře často reaguje na emocionální rozpoložení svého pána a některé jeho stavy mohou být reakcí na emocionální stav jeho majitele.

Rádi Vám představujeme naše zboží, také prostřednictvím našeho BLOGu. Zde se dozvíte více o směsi RESCUE - https://www.letokruh.com/blog/bachovy-esence/

Dávkování: U malých domácích zvířat přidejte 4, u větších jako je například kůň, 10 kapek do vody nebo do nádoby s jídlem. Při předvídatelném nebo očekávaném stresu můžete Vašemu mazlíčkovi začít podávat Rescue kapky již předem.

Složení: glycerin, voda, netýkavka žlázonosná, snědek okoličnatý, slíva třešňová, devatterník penízkovittý, bílá lesní réva
Obsah: 10ml

Původ: Bach Flower Remedies Ltd. Wimbledon, SW 198 UK Distrubutor: Krystal Aquamarin s. r. o

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: