Bachovy esence Rescue Night kapky 10ml

Kód: BACH2
Neohodnoceno
325 Kč
Skladem (3 ks)

 RESCUE® Night kapky 10ml - pomáhají uklidnit myšlenky před usnutím

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trápí vás nespavost, nemůžete zabrat, převalujete se hodinu i dvě poté, co jste si lehli do postele. Šrotuje vám v hlavě, co jste dnes neudělali, měli udělat, nebo udělali špatně?

Je vám tohle nějak blízké nebo povědomé? Rádi byste ten kolovrátek v hlavě vypnuli a měli konečně klid? Nedaří se vám to silou vůle? 
Právě pro tyto sitauce je výborným pomocníkem RESCUE® Night

Obsahuje kombinaci Krizové esence (RESCUE® Remedy), první pomoc z Bachových květových esencí, která sama o sobě harmonizuje naše emoce, stabilizuje nás, zklidňuje, uvolňuje napětí, stres, strachy a úzkosti a esence Bílý kaštan (White Chestnut), která se používá na zastavení stále dokola se opakujících mentálních kolovrátků v hlavě, ať už se jedná o starosti, obavy nebo strachy.

RESCUE Night® kapky přináší uvolnění těla i mysli, a tím může dojít ke klidnému usínání a následně i k dlouhému, nepřerušovanému spánku. Kapky stačí nakapat několik hodin před usmutím do sklenice s vodou (nebo i přímo do pusy) a pomalu upíjet. Dle potřeby zopakovat, v případě probuzení se nebo neklidu opět zopakovat.

Kapky neobsahují chemické látky, jsou zcela přírodního původu a tak je možné použít i pro děti. Neobsahují alkohol, jsou konzervovány glycerinem, který má jemně následlou a příjemnou chuť.


Bez obsahu alkoholu, vhodná i pro děti.

Rádi Vám představujeme naše zboží, také prostřednictvím našeho BLOGu. Zde se dozvíte více o směsi RESCUE - https://www.letokruh.com/blog/bachovy-esence/

Složení: glycerin, voda, netýkavka žlázonosná, snědek okoličnatý, slíva třešňová, devaterník penízkovitý, bílá lesní réva, bílý kaštan

Obsah: 10ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: