Dr. Mercola Opalovací olej, 236 ml

Kód: MER3
Neohodnoceno
360 Kč
Skladem (1 ks)
Opalovací olej hydratuje, vyživuje a chrání pokožku a podporuje tmavé, bohaté opálení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opalovací olej hydratuje, vyživuje a chrání pokožku a podporuje tmavé, bohaté opálení. Neobsahuje umělé emulgátory, konzervanty, žádné parabeny. Je hypoalergenní a voděodolný. 100% biologicky odbouratelný.

NEMÁ ŽÁDNÝ UV FILTR

Obsahuje směs  9 složek pro výživu a ochranu pleti a zároveň podporuje tmavé, bohaté opálení.

  • žádné emulgátory
  • žádné chemické konzervanty, včetně nulových parabeny
  • žádné vůně
  • 100% biologicky odbouratelný a šetrný k životnímu prostředí
  • zcela hypoalergenní
  • voděodolný

 

 Přírodní ingredience pro přirozené a bohaté opálení

Extrakt ze zeleného čaje
Síla zeleného čaje je nepopiratelná. Má potenciál výrazně snížit dopady poškození sluncem tím, že neutralizuje volné radikály. Snižuje zánět, který způsobuje spálení pokožky a má antioxidační potenciál.

Slunečnicový Olej

Jako kombinace mono-nenasycených a polynenasycených tuků je slunečnicový olej vynikajícím zdrojem omega 6 mastných kyselin. Navíc má velmi nízký obsah nasycených tuků a je ideální esenciální mastná kyselina pro vaši pleť.

Obsahuje nezanedbatelný zdroj vitamínu E, nemá komedogenní účinek (ucpávání pórů) a velmi dobře hydratuje pokožku. Obsahuje také zdroje vitamínů A a D, které mohou podpořit vláčnost pokožky.

Kokosový olej

Pomáhá zachovat omega 6 tuky, které se nacházejí ve slunečnicovém oleji a tím snižuje proces jejich oxidace. 

Kakaové máslo

Kakaové máslo je velmi dobré pro hydrataci pokožky. Po celá staletí bylo používáno k udržení hedvábně jemné pleti. Jako jeden z nejvíce stabilních, vysoce koncentrovaných přírodních tuků se snadno vstřebává do pokožky.

Kakaové máslo zadržuje vlhkost - což je zásadní pro správné opálení - a zároveň chrání citlivou pokožku. Obsahuje zdroj vitamínu E a polyfenoly (CMP), které se podílejí na snižování podráždění kůže.

Mandlový olej
Mandlový olej je již dlouho považován za výborný zvláčňující prostředek, který zklidňuje a zjemňuje pokožku. Obsahuje množství vitamínů A, B1, B2, B6 a vitamín E. Potenciálně zmírňuje podráždění pokožky v důsledku slunění. Vyrovnává hladinu vlhkosti pleti.

Lanolin
Široce používaný pro hydrataci suché a opálené kůže. Je hypoalergenní a bakteriostatický - snižuje riziko podráždění. Působí jako přírodní změkčovadlo.

Vitamin E (tokoferol acetát)
Je nezbytný pro dobré zdraví vaší pokožky. Pomáhá chránit pokožku před počátečním stádiem poškození UV paprsky.

Vitamin C (askorbylpalmitát)
Jako známý antioxidant, vitamín C má mnoho výhod pro vaši pokožku. Jako forma askorbyl palmitátu má lepší výsledky při působení na pleť. Podílí se na ochraně proti spálení a snižuje negativní účinky UV. Snižuje tvorbu volných radikálů, které mohou poškodit kůži.

Eukalyptový olej (blahovičník kulatoplodý)
U eukalyptového olej bylo prokázáno, že vykazuje silné protizánětlivé a analgetické vlastnosti.

Co nechcete ve vašem opalovacím oleji?

Vyhněte se jakýmkoliv vůním, za kterými se skrývají škodlivé chemické látky. Pojďme se podívat na některé z nejvíce běžných složek mnoha opalovacích olejů.

Dr. Mercola nabízí zcela přírodní opalovací krémy

Vaše nejlepší volba je opalovací krém, který používá minerální přísady získané z přírodních zdrojů, jako jsou jílovité nebo pískovité minerály. K dispozici jsou dvě populární volby:

  • oxid titaničitý
  • oxid zinečnatý

Tyto minerály vás chrání tím, že tvoří stabilní fyzickou bariéru na kůži bez ucpání nebo podráždění pórů. Minerály sedí na kůži a účinně rozptylují nebo odrážejí světlo pryč, aniž by docházelo k jejich nežádoucímu vstřebávání. Tyto minerály nepodlehají rozkladu jako jejich chemické protějšky.

Upozornění:
Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: