Dr. Mercola Opalovací krém SPF 30, 236 ml

Kód: MER1
Neohodnoceno
660 Kč
Vyprodáno
Dr. Mercola přírodní krém na opalování SPF 30. Používá minerální přísady získané z přírodních zdrojů; UV filtry (UVA a UVB). Navíc poskytuje 40 minut odolnosti proti vodě mezi aplikacemi. Vhodné i pro děti (starší než 6 měsíců). Hypoalergenní.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Mercola krém na opalování SPF 30 obsahuje optimální složení, které je bezpečné pro dospělé i děti. Tento vzorec na bázi oxidu zinku obsahuje 20% oxidu zinečnatého a žádný oxid titaničitý. Navíc poskytuje 40 minut odolnosti proti vodě mezi aplikacemi. Krém s minerálními UV filtry (UVA a UVB), vhodné i pro děti (starší než 6 měsíců).

Krém na opalování obsahuje řadu přírodních ingrediencí...

 • obsahuje antioxidant z čajovníku čínského (zelený čaj), který pomáhá chránit pokožku

 • neobsahuje žádné nano částice

 • přirozeně vyživuje, chrání a hydratuje pokožku

 • neobsahuje žádné umělé vůně nebo potenciálně toxické přísady (parabeny)

 • je hypoalergenní a neobsahuje živočišné tuky

 • nedráždí a neucpává póry

 

Existují případy, kdy trávíte dlouhé hodiny na slunci, například když jste na pláži nebo když aktivně sportujete. V těchto případech, je použití kvalitního krému na opalování zásadní.

Proč jsou přípravky na bázi minerální ochrany proti slunečnímu záření bezpečnější?

Raději používejte bezpečné opalovací krémy s minerálním filtrem a vyhněte se chemickému koktejlu, který může mít vliv na vaše zdraví.
 

Vaše nejlepší volba je opalovací krém, který používá minerální přísady získané z přírodních zdrojů, jako jsou jílovité nebo pískovité minerály. K dispozici jsou dvě populární volby:

 • oxid titaničitý

 • oxid zinečnatý

 Tyto minerály vás chrání tím, že tvoří stabilní fyzickou bariéru na kůži bez ucpání nebo podráždění pórů. Minerály sedí na kůži a účinně rozptylují nebo odrážejí světlo pryč, aniž by docházelo k jejich nežádoucímu vstřebávání. Tyto minerály nepodléhají rozkladu jako jejich chemické protějšky.

Vyhněte se přidaným chemickým vůnímderivátům z ropy (vodě odolnost), parabenům (konzervační úloha, potenciální alergen) a nanočásticím (dochází k nežádoucí absorpci do buněk a tkání, kde mohou způsobit poškození).

Dr. Mercola opalovací krém obsahuje:

 • Zelený čaj - antioxidační účinky

 • Kokosový olej - pomáhá udržet si zdravou a mladistvě vypadající pleť. Je také jemný k vaší kůži, což je bezpečná možnost pro lidi s citlivou pokožkou.

 • Slunečnicový olej - hydratuje a pomáhá zvlhčit suchou kůži; přirozeně si uchovává stopové množství vitamínů A, D a E.

 • Bambucké máslo - má účinné hydratační vlastnosti a funguje jako zahušťovadlo a emulgátor v péči o pleť.

 • Včelí vosk - používá se jako nosič oxidu zinečnatého a činí ochranu proti slunečnímu záření; je odolný proti vodě.

Hlavní chemická látka používaná v opalovacích krémech k odfiltrování ultrafialového světla B je oktylmethoxycinnamát (OMC). Rovněž u methoxydibenzoylmethanu byly zjištěny několika studiemi potenciální toxické vlastnosti. Působením slunečního světla dochází k absorpci přes kůži a končí cirkulující v krevním řečišti.

Upozornění:
Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: