Lapač snů 4cm barevný

Kód: FS16
Neohodnoceno
90 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiánský amulet, lapač snů - tzv. dream catcher, který má za úkol chránit dobré sny a zachytit ty zlé. Lapač snů zavěšují indiáni volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Pro Indiány jsou sny velice důležité, protože je považují za vzkazy duchů a značně ovlivňují jejich život. Lapač by měl mít tu vlastnost, že zlé noční můry zachytí v pavučince a první ranní paprsek je spálí, zatímco ty dobré nechá sklouznout po peříčku dolů, do duše spáče.

Modrá barva - symbolizuje moře, nebe, ale i povinnosti. Vyjadřuje pocity svobody, napomáhá k inspiraci pocházející z našeho nitra. Představuje opatrnost, rozvážnost a nečinnost. Vyjasňuje a rozšiřuje duši. Pomáhá při problémech v kominukaci a sdělování. Propojuje srdce a rozum. Přináší úspěch při jednání s úřady. 

Zelená barva - je barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Působí uklidňujícím dojmem. Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhát jiným lidem prostřednictvím pochopení. Léčí nás a dává nám pocit vyrovnanosti a míru, uklidňuje a harmonizuje nervovou soustavu. Povzbuzuje přátelství, lásku a sounáležitost k okolí. Učí nás umět se odevzdat.

Oranžová barva - je symbolem optimismu, mládí a radosti ze života. Vzbuzuje v nás zvědavost a touhu po dobrodružství. Dodává životní radost a sílu, pohlcuje negativní energie. Pomáhá léčit fóbie všech druhů, překonávat depresi a těžké životní okamžiky. Je to barva moudrosti. Má blahodárný vliv na trávení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: