Willow Tree soška - "Hojnost"

Kód: WT16
Neohodnoceno
961 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
"Náruč plná lásky"
 
Autorka Susan Lordi o figurce "Hojnost" napsala: ,,Myslím si, že růže je jedním z nejkrásnějších přírodních objektů, které můžeme držet v rukou. Vnímáme její opojnou vůni, hedvábně sametový dotek a dokonalý tvar. Když se rozvine, cítíme její vůni a můžeme z ní čerpat sílu. Tento kousek by mohl být dárkem pro maminku, příteli, k Valentýnu, nebo když chcete někomu popřát hodně štěstí. Někdy je hezké dát někomu dárek jenom tak, aby věděl, že je ve Vašem životě významný.
Chtěla jsem vytvořit velkou kytici růží, aby vyjadřovala bohaté city a neskromnou laskavost, kterou máme jeden k druhému."
Susan

Figurka anděla Willow Tree, výška 14 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sošky Willow Tree jsou vyrobeny z umělé pryskyřice, která napodobuje vzhled vyřezávaného dřeva.

Autorka Susan Lordi o svých výrobcích říká: ,,Willow Tree je důvěrná, osobní linie ručně vyřezávaných figur. Každá z nich představuje vlastnost či sentiment, který nám pomáhá vážit si lidí kolem nás, léčit zraněné či objevit krásu okolního světa. Pro vyjádření emocí jsem použila pouze gest ... sklon hlavy, umístění ruky či natočení těla. Každá z figur pochází z mé originální dřevořezby. Doufám, že jednoduchost těchto figur vyjadřuje mír a klid nejen pro Vás, ale i pro ty, které milujete.´´

Susan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: