Vykuřovadlo Palo santo špalíky

Kód: VYK62
Neohodnoceno
120 Kč
Skladem (3 ks)
Vůně Palo Santo je uklidňující, navozuje klidnou atmosféru, očišťuje prostředí domova od špatných energií a je vhodná k meditaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bursera graveolens je posvátný strom vyrůstající v oblasti Jižní Ameriky, kde je mu prokazována také patřičná úcta. Tento strom je spíše známý jako Palo Santo, což ve španělštině znamená „posvátné dřevo“. Palo Santo bylo široce používáno v lidovém léčitelství při bolestech žaludku či z něho byla vyráběna mast proti revamtismu.

Palo Santo se datuje již od dob Inků, kteří díky tomuto dřevu odpuzovali negativní energii. Používali jej při obřadních rituálech, kdy šaman nejdříve nechal prostory vykouřit a teprve poté mohl rituál začít. Pomocí vonných dřívek se také zbavovali zlých duchů a různých onemocnění. 

Na vůni Palo Santo odpudivě reaguje hmyz a proto působí repelentně. Vůně tohoto dřeva se dá přirovnat k vůni kokosu, je příjemná a nasládlá. 

Rádi Vám představujeme naše zboží, také prostřednictvím našeho BLOGu. Zde se dozvíte více o Očistě těla i prostoru – https://www.letokruh.com/blog/ritualy-ocisty-tela-i-prostoru/.

POUŽITÍ

Vykuřovadlo se spaluje na uhlíku v kadidelnici nebo vykuřovací misce.

Palo Santo opatrně zapálíme a necháme přibližně půl minuty hořet. Následně plamen sfoukneme a dým necháme volně stoupat vzhůru. Po ukončení rituálu namočíme dřívko do vody a úplně uhasíme. Palo Santo můžeme po dobrém vyschnutí znovu použít.

ROZMĚRY

Váha: 20 g
Velikost: 1 špalík - cca 9-10 cm

UPOZORNĚNÍ

Dbejte zvýšené pozornosti při manipulaci s otevřeným ohněm. Palo Santo uchovávejte v temném a suchém prostředí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: