HM Antiparazitální destička cestovní

Kód: HM21
Neohodnoceno
130 Kč
Na dotaz
Cestovní antiparazitická destička proti roztočům, štěnicím a jiným parazitům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYSOCE ÚČINNÁ antiparazitická destička poskytuje okamžitou ochranu proti roztočům, štěnicím, blechám a jiným parazitům, jejichž přítomnost může vyvolat alergické příznaky a astma.

OSVĚDČENÁ RECEPTURA obsahuje přírodní éterické oleje: levandule pravá, levandule divoká, eukalyptus, rozmarýn tyto oleje jsou pro parazity smrtelné.

100% ÚČINNOST DESTIČKY proti parazitům, roztočům a štěnicím je již po 4 hodinách po aplikaci. Plně funkční je ještě dalších 5 po sobě jdoucích týdnů. Aktivní složky se uvolňují postupně a nepřetržitě. Tím je zaručena dlouhotrvající účinnost pro hygienu zavazadla. Je prokázána v laboratořích ve Francii.

MINIMÁLNÍ ÚČINNOST: 3 po sobě následující týdny od vyjmutí z originálního obalu.

VÝBORNÁ OCHRANA před zavlečením parazitů, roztočů a štěnic z cest do vašeho domova.

NÁVOD K POUŽITÍ v zavazadlech vyjměte destičku z obalu a vložte do vnitřního prostoru zavazadla.

Bezpečnostní opatření: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Podmínky skladování: skladujte na chladném a suchém místě, chráněném proti přímým sluneč - ním paprskům a mimo dosah tepelného zdroje. Uchovávejte v původním obalu. Obsahuje: Permethrin (CAS 52645-53-1) 6,00% m/m, Piperonyl butoxide (CAS 51-03-6) 6,00% m/m, Copolymere. fragrance and dys q.s.p 100,00 % m/m, Geraniol (CAS 106-24-1) 1,50% m/m, (R)-p-mentha-1,8diene (d-limonene), pin-2(3)-ene (alpha-Pinene).

Destička může být vložena mezi matraci a rošt, nejlépe ve střední části postele během vaší cesty a nebo po návratu domů po dobu zbývající doby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: