EO Saloos Kadidlovník, 5ml

Kód: EOS12
Neohodnoceno
210 Kč
Na dotaz
Čistí vzduch, je antiseptický, hojivý, posiluje imunitní systém, je také vhodný při onemocnění horních cest dýchacích a napomáhá trávení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saloos Kadidlovník je rostlinná silice s pronikavou kořeněnou vůní s exotickými tóny, jenž dodá vaší domácnosti příjemnou atmosféru vybízející k relaxaci a odpočinku. Vůně kadidlovníku je velice oblíbená a má zklidňující účinky při duševním i fyzickém vyčerpání.

Kadidlovník účinně pročišťuje vzduch, neutralizuje nepříjemné pachy a na dlouhou dobu provoní vaši domácnost. Esenciální olej z kadidlovníku je přirozeně antiseptický a je často využíván pro dezinfekci místností. Zároveň má významný hojivý potenciál a stimuluje regenerační schopnost tkání.

Olej z kadidlovníku pečuje o zdraví dýchacího traktu, udržuje průchodnost dýchacích cest a působí preventivně proti mnoha onemocněním. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a chrání proti infekcím. Působí příznivě na správnou funkci trávicího systému.


UVOLNĚTE SE

Éterický olej z kadidlovníku zahalí vaši domácnost do typické omamné vůně s kořeněnými a exotickými tóny. Vůně kadidlovníku je skutečně všeobklopující, ihned neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a vytvoří ve vaší domácnosti atmosféru harmonie a pohody. Éterický olej z kadidlovníku je rovněž výborným pomocníkem při meditaci. 


EXOTICKÁ VŮNĚ

Kadidlovník je velice typickou a po staletí používanou vůní. Kromě toho, že nádherně voní, tak je také přirozeně antiseptický. Brání množení bakterií a škodlivých mikroorganismů, a tím i chrání proti infekcím a dezinfikuje vzduch. Éterický olej z kadidlovníku rovněž podporuje přirozenéregenerační procesy v tkáních a urychluje hojení.  


SVĚŽEST A VITALITA

Éterický olej z kadidlovníku udržuje zdraví dýchacích cest, pročišťuje je a působí podpůrně při respiračních onemocněních. Zároveň podporuje imunitní systém a pomáhá vašemu tělu bránit se proti nemocem. Vůně esence z kadidlovníku má silný zklidňující potenciál, pomůže vám nabrat síly a působí při stresu a nadměrné fyzické či duševní zátěži. 


KOUZLO AROMATERAPIE

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Ze široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 7 let a kojící ženy. Éterický olej mohou používat těhotné ženy od ukončeného třetího měsíce gravidity v polovičním ředění (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: