Dokonalá láska - 100% přírodní parfém Vetivert (1ml)

Kód: DL37
Neohodnoceno
170 Kč
Skladem (1 ks)

Nejoblíbenější vůně pro muže (a nejen pro ně) je získávána z rostliny zvané vetiver.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejoblíbenější vůně pro muže (a nejen pro ně) je získávána z rostliny zvané vetiver. Úspěch této vůně vychází z tradice a obliby vetiveru na celé východní polokouli po dlouhá tisíciletí. Po celou tu dobu je vetiver oceňován pro své stimulující a přitom uklidňující účinky. Jedná se o decentní parfém pro muže, kteří se nebojí projevit citlivější část své osobnosti. Tvoří perfektní kombinaci do páru s jinými přírodními parfémy, jako například s Jasmínem a Modrým lotosem.

Vůni parfému lze nejlépe označit jako jemně sladkou, hlubokou, dřevitou, zemitou a kouřově balzámovou. Ale vaše osobnost v této vůni jistě najde i jiná přirovnání a význam. Prostoru pro fantazii a objevování poskytuje parfém Dokonalý muž – Vetivert opravdu dostatek.

Terapeutický význam parfému:
Nalezení rovnováhy a uklidnění

  • relaxant

  • uklidňuje

  • povzbuzuje skutečnou osobnost

  • snižuje stres

  • vhodný i při hyperaktivitě

  • velmi vhodný při agresivitě vyplývající ze společenské frustrace

ZPŮSOB POUŽITÍ

Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

Složení: Santalum album, Chrysopogon zizanioides (Olej pro výrobu tohoto přírodního parfému je získáván z kořenové části rostliny.)

Zajímavost: Vetiverový olej a tedy i parfém Dokonalý muž - Vetivert je používán v horku pro ochlazení a v zimě pro prohřátí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: