Tkáňová sůl Nat Mur

Kód: TSNM
Neohodnoceno
340 Kč
Skladem (17 ks)
NAT MUR - FIALOVÁ HYDRATACE, VODA

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAT MUR - FIALOVÁ
HYDRATACE, VODA


Zabezpečuje hydrataci buněk. Pomáhá při všech projevech dehydratace: vysoký krevní tlak, vysychání kloubů a plotýnek, glaukom, suché oči, suchá kůže, vodnatý sekret z nosu, tekoucí slzy, ztráta čichu a chuti, sucho v ústech, suché zduřené sliznice, chronické problémy vedlejších dutin nosních, suchý kašel bez zánětu, slané nebo vodnaté hojné pocení, pocení v klimakteriu, neschopnost potit se. Podporuje činnost ledvin a pomáhá při zadržování vody v těle nebo naopak při polyurii. Pomáhá při akutním vodnatém zvracení, vodnatém průjmu, oběhovém selhání, při úpalu. Pomáhá odbourávat biologické jedy a histamin. Společně s dostatečným pitným režimem pomáhá při projevech alergií, senné rýmy a při přecitlivělosti na hmyzí jedy. Je důležitou solí pro ochranu sliznic (suché sliznice jsou náchylnější k infekci a otékají). Pocit pálení žáhy. Na psychické rovině pomáhá při plačtivosti nebo neschopnosti se vyplakat, při smutku, depresi. Odstraňuje únavu (od rána, spánek nepřináší úlevu), malátnost a pocit chladu.

Nedostatek se projeví zvětšenými póry na tvářích a spáncích (bez mastnoty), otokem kolem očí (nejhorší ráno), želatinovým leskem okolo očí, výraznou nasolabiální rýhou, zvýšenou chutí na slané. Někdy nechuť pít, nebo naopak velká žíznivost (i v noci).

Astrologie: Vodnář

7.čakra

Složení: rostlinné polyoly (nosič), chlorid sodný  (účinná látka obsah v jedné tabletě 0,0005 mg) a rostlinný stearan hořečnatý (lubrikant).

Obsah balení: 180 tbl / 90 g

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: