Tkáňová sůl Mag Phos

Kód: TSMP
Neohodnoceno
340 Kč
Skladem (18 ks)
MAG PHOS (MAGNESIA PHOSPHORICA) RELAXACE SVALŮ A NERVŮ

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAG PHOS (MAGNESIA PHOSPHORICA)
RELAXACE SVALŮ A NERVŮ

Tato sůl je důležitá pro relaxaci svalů, nervů, pomáhá při nervovém vypětí, nespavosti, neuróze. Pomáhá při křečích hladké svaloviny a při kolikovitých bolestech (bez zánětu, úleva teplem, prudké, přerušované migrující bolesti), při bolestivé plynatosti, „seknutí“ zad, spastickém kašli, ticích, syndromu nepokojných nohou, pocitu strachu a nejistoty, přejídání se při stresu, při všech kolikách (ledvinových, žlučníkových), při menstruačních bolestech, při migréně, neuralgiích. Harmonizuje činnost žláz. Výborné tonikum srdce, posilňuje svalový výkon při sportu, posiluje slabé srdce a pomáhá při hypertenzi. Je vhodná poslední 2 měsíce před porodem jako příprava na efektivní kontrakce. Při akutní spastické bolesti lze rozpustit 5–10 tablet naráz v horké vodě a popíjet po malých doušcích.

Složení: rostlinné polyoly (nosič), hydrogenfosforečnan hořečnatý (účinná látka obsah v jedné tabletě 0,5 mg) a rostlinný stearan hořečnatý (lubrikant).

Nedostatek se projevuje červenými tvářemi (nejsou na dotek horké), nervovým nepokojem a zvýšenou chutí na hořkou čokoládu. Červené fleky na krku z trémy.
 
Astrologie: Lev
 
3.čakra
 
 

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: