Tkáňová sůl Kali Phos

Kód: TSKP
18 hodnocení
340 Kč
Skladem (17 ks)
KALI PHOS - ČERVENÁ MOZEK, NERVY, ENERGIE A JEJÍ OBNOVA

Detailní informace

Detailní popis produktu

KALI PHOS - ČERVENÁ
MOZEK, NERVY, ENERGIE A JEJÍ OBNOVA


Je základní solí pro životní energii, podporuje funkci nervového systému (mozek, nervy). Pomáhá při únavě a vyčerpání – psychické i fyzické. Podporuje koncentraci a paměť. Vhodná pro studenty ve zkouškovém období, ženy na mateřské dovolené, koriguje hyperaktivitu u dětí. Velmi vhodná pro seniory, kterým navrací psychickou pohodu avitalitu. Vhodná při nervozitě, podrážděnosti, poruchách paměti, depresi, nespavosti, hyperaktivitě, ADHD. Posiluje odolnost nervových buněk vůči toxinům. Je vhodná při onemocnění nervové soustavy (např. Alzheimer. choroba, stařecká demence, infekce CNS,…). Velmi vhodná je i při náhlé světloplachosti či zvukoplachosti, či poruchách koncentrace. Je možné ji podávat nespavým kojencům, kteří vyžadují neustálou pozornost a nošení. Je to základní sůl na šok a na strach, pomůže i při nočních můrách.

Sůl je tonikum pro rychlé a intenzivní stavy, např. těžký porod, horečka nad 39 °C, septické stavy nebo při dlouhodobých a vážných chorobách. Součást „energetického mixu“ Kali phos – Nat mur – Ferr phos. Navrací vitalitu a životní sílu. Nedostatek se projevuje apatií nebo podrážděností, šedavým nádechem kůže na obličeji, krvácením z dásní, zápachem z úst.

Astrologie: Beran

1. čakra

Složení: rostlinné polyoly (nosič), draselné soli kyseliny fosforečné (účinná látka obsah v jedné tabletě 0,5 mg) a rostlinný stearan hořečnatý (lubrikant).

Obsah balení: 180 tbl / 90 g

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: