Výroba Tématického náramku na míru

Kód: TNM
5 hodnocení
550 Kč
Skladem u dodavatele

TÉMATICKÝ NÁRAMEK je autorský šperk, který nelze objednat bez konkrétní domluvy tzn. bez jména, data narození a obvodu ruky. Vždy nás tedy kontaktujte dle níže uvedených pokynů.

FOTO JE POUZE ILUSTRAČNÍ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cena za náramky se pohybuje v rozmezí  490,- až 690,- záleží na počtu a velikosti použitých korálků.

Co si pod "tématické náramky na míru" představit...?

Tyto náramky pomáhají řešit situace, ve kterých se zrovna člověk nachází a potřebuje podporu, kterou bude mít nepřetržitě u sebe. Náramky pomáhají harmonizovat energie v těle a posilují majitele v daném období jeho života a dle jeho potřeb.

Než se začne náramek tvořit, autorka se energeticky nacítí na budoucího majitele a celým procesem tvorby se nechává intuitivně vést. Vždy je náramek vytvářen v plné koncetraci na budoucího majitele a tak, aby splňoval veškeré požadavky a sloužil plně danému člověku.

Doporučujeme náramek každý večer obtočit kolem surového kousku himalájské soli a křišťálu (můžete si je objednat k náramku za 20 Kč), které minerály v náramku vyčistí a nabijí. Náramek je možné nechat nabíjet i na měsíčním svitu (tedy hlavně při úplňku).

V případě zájmu o tématický náramek, můžete přímo zaslat poptávku, do které uvedete obvod ruky měřený na těsno - popis viz níže - VELIKOST NÁRAMKŮ, jméno, příjmení a datum narození a popřípadě výběr barvy, která by na náramku měla převládat. Je možné však nechat výběr minerálů pouze na autorce náramků. Následně Vám zašleme bližší informace. Zasílejte na e-mail:  letokruhbrno@gmail.com. Termín dodání je cca 5-10 dní dle aktuálního počtu objednávek.

VELIKOSTI NÁRAMKŮ:

Náramek je tvořen přesně na svého majitele, proto je potřeba změřit obvod ruky NA TĚSNO (upnutě) na holé kůži v místě, kde budete náramek nosit. Hodnotu udávejte v milimetrech (nezaokrouhlujte na centimetry). Z tohoto rozměru je pak vypočítána a naměřena velikost náramku. Prosím neměřte si ruku volně, protože jinak pak bude náramek volný a veškeré náklady spojené s opravou platíte vy, jako zákazník.

Na náramky se  nevztahuje žádná sleva (ani v podobě slevového kuponu, ani žádné akce).

Součástí balení je také popis posilující funkce náramku pro majitele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: