Náramek Spirituální vzestup 22 korálků

Kód: NA8
Neohodnoceno
550 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek SPIRITUÁLNÍ VZESTUP podporuje duchovní růst s racionálním ukotvením v energii čisté lásky.

Náramek tvoří pravé minerály. Ty v sobě nesou hojivé vibrace, kterými nám s čistou láskou pomáhají zharmonizovat naše hmotná i jemnohmotná těla. Mohou se tak stát našimi blízkými společníky vedoucí nás k pochopení. Tématické náramky "Hojivá vibrace minerálů" se skládají vždy z kamenů řešící nějaké určité hlavní téma (sebelásku, sebedůvěru, ochranu...) a podle toho byly zvoleny druhy minerálů, posilující buď přímo téma, nebo záležitosti s ním spjaté, které posilují, harmonizují a dávají do souladu energie majitele. Tímto mu mohou být velice nápomocné. Intenzita i způsob pomoci jsou vždy zcela individuální. A nezapomeňte, že nejdůležitější práce je stejně na vás samotných. Ovšem podpora ve formě energie kamenů může být velice přínosná. Nebojte se otevřít síle minerálů, nyní k nám výrazně promlouvají a čekají, až začneme naslouchat...

Doporučujeme náramek každý večer obtočit kolem surového kousku himalájské soli a křišťálu (jsou součástí balení), které minerály vyčistí a nabijí. Náramek je možné nechat nabíjet i na měsíčním svitu (tedy hlavně při úplňku), ale není nutné.

VELIKOSTI NÁRAMKŮ (korálky jsou navlečeny na speciální gumičce):

22 korálků odpovídá obvodu ruky do 15 cm; cena je 550,- Kč

24 korálků odpovídá obvodu ruky do 17 cm; cena je 600,- Kč (pokud máte zájem o tento větší, pak prosím uveďte do poznámky v objednávce, jinak Vám bude zaslán standardní náramek 22 korálků).

V případě zájmu o ještě větší náramek můžete zaslat poptávku, do které uvedete obvod ruky měřený na těsno (upnutě) na holé kůži v místě, kde budete náramek nosit (hodnotu udávejte v milimetrech, nezaokrouhlujte na centimetry). Z tohoto rozměru je pak vypočítána a naměřena velikost náramku. Prosíme Vás, neměřte si ruku volně, protože pak bude náramek volný a případné další náklady hradíte vy, jako zákazník. Po zaslání těchto informací Vám zašleme zpět informaci o ceně. Poté se můžeme dohodnout na postupu objednání. Zasílejte na e-mail: letokruhbrno@gmail.com nebo přímo na úvodní stránce přes kontaktní formulář. Termín dodání je cca 5-10 dní dle aktuálního počtu objednávek.

K cenám je nutné připočíst poštovné, v případě zaslání poštou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: