Vykuřovací směs Balzám na duši, 20g

Kód: VYK108
Neohodnoceno
160 Kč
Skladem (2 ks)

Magická vykuřovací směs Balzám na duši má blahodárný účinek na zraněnou duši.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Okouzlující a sladce balzámová vůně této speciální hojivé směsi vás obalí hřejivým pocitem lásky a tepla, a doslova v mžiku od Vás odplaví všechny chmury a starosti. Touto směsí vykuřujte vždy, když se cítíte smutní, rozrušení, unavení a zranění na emocionální úrovni. Dopřejte si chvilku v tichu, udělejte si pohodlí a hýčkejte se léčivou vykuřovací směsí.

Rádi Vám představujeme naše zboží, také prostřednictvím našeho BLOGu. Zde se dozvíte více o Očistě těla i prostoru – https://www.letokruh.com/blog/ritualy-ocisty-tela-i-prostoru/.

Tip na použití: Najděte si nějaké klidné místečko, kde nebudete alespoň 20 minut rušeni. Vypněte mobil, pohodlně se usaďte a naslouchejte Vašim pocitům. Užijte vůni kouře z drahocených substancí jako léčivého prostoru, ve kterém litujete svých zranění a bolesti, jako prostoru, který Vím je pomůže integrovat a přijmout jako součást Vašeho života. Vezměte sami sebe do náruče – kouř to udělá také, pokud si do něj lehnete, jako do teplého ochranného roucha. U toho si nahlas vyslovte mantru: ´´Zatím, co zapaluji tento posvátný oheň jehož kouř obalí mou duši jako balzám, nechávám vystoupit na povrch všechna zranění a bolesti a dopřávám jim čas, aby se mohli uzdravit.´´ Po skončení použijte zvonečku, aby jste se přivolali ze světa pocitů opět do reality. Doporučujeme se posléze i uzemnit.

Složení: toluánský balzám, benzoe, styrax, levandule, cedr, pomerančová kůra a jiné bylinky.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: