Růžová šalvěj vykuřovací svazek 50g

Kód: VYK229
Neohodnoceno
399 Kč
Skladem (2 ks)

Růžová šalvěj se doporučuje vykuřovat na začátku očistných rituálů a posvátných ceremonií. Její nádherná vůně dokonale čistí atmosféru a navozuje hluboké pocity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiánský obřad vykuřování šamanskými svazky z posvátných bylin Jižní Ameriky se provádí za účelem očištění atmosféry od negativních vlivů a energií. Rozdmýcháváním kouře rukou nebo pírkem ze zapálené byliny a hlasitým odříkáváním děkovných modliteb, dosáhnete dokonalého očištění od všech energetických nečistot, smutku, úzkosti, negativních myšlenek, nechtěných energií a emocí, které na Vás, nebo ve Vašem prostoru ulpívají a znovu si tak oživíte svůj životní prostor.


Šalvěj růžová

  • růžová (pouštní) šalvěj roste na západě colorádské pouště a domorodými indiány je považována za jednu z nejposvátnějších bylin

  • při vykuřování se vyznačuje lehkou, osvěžující, pikantně kořeněnou vůní

  • používejte k očištění ducha, těla, mysli a posvátných předmětů před meditací, modlitbou, rituálem nebo obřadem

  • odstraňuje negativitu a škodlivé energie, brání zlým duchům vstoupit do očištěného prostoru

  • osvěžuje, navozuje pocity míru a harmonie, přináší klidný spánek

  • šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100% přírodních ekologických bylin a jsou zdrojem pozitivní energie


Návod k použití: Šamanský svazek zapalte a položte do vykuřovací misky. Po zapálení a rozdmýchání produkují silný kouř, který se používá k čištění těla, domů, kanceláří nebo předmětů. Pokud kouř používáte k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si, jak Vás bylinný dým čišťuje a posiluje. Nakonec postavte kadidelnici se svazkem bylin na zem a nechte ho dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii. Po kouření se svazek udusí v písku a uloží se pro pozdější použití.


Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100% přírodních rostlinných látek, které jsou shromažďovány ekologickým způsobem. Rostliny se nepoškozují. Tyto balíčky jsou zdrojem energie.


Váha: 50 g

Země původu: USA

Dodavatel: vykurovadla.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: