Tkáňová sůl Calc Sulph

Kód: TSCS
Neohodnoceno
340 Kč
Skladem
CALC SULPH - TYRKYSOVÁ INTEGRITA POJIVOVÉ TKÁNĚ, DETOXIKACE

Detailní informace

Detailní popis produktu

CALC SULPH - TYRKYSOVÁ
INTEGRITA POJIVOVÉ TKÁNĚ, DETOXIKACE


Biochemický systémový čistič celého těla. Zajišťuje integritu a funkčnost pojivové tkáně. Podporuje obranyschopnost sliznic. Působí při dlouhodobých hnisavých stavech – pomáhá zastavit tvorbu hnisu, při mokvajících špatně se hojících ranách, při opakovaném herpesu, hnisavém akné, bércových vředech. Parodontóza, krvácení dásní, afty. Krusty ve vlasové části hlavy u kojenců (crusta lactea). Podporuje slabou imunitu. Posilňuje sliznice při opakovaných zánětech močových cest. Pomáhá při funkční sterilitě.

Při nedostatku je zabarvení tváře „alabastrově bílé“, vyrážky jsou naplněné hnisem. Upozornění: Pokud se v důsledku detoxikace organismu zhorší pleť, je nutné léčbu doplnit o Nat phos a Nat sulph.

Astrologie: Štír

Složení: rostlinné polyoly (nosič), síran vápenatý (účinná látka obsah v jedné tabletě 0,0005 mg) a rostlinný stearan hořečnatý (lubrikant).

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: