Šungitová drť 200g

Kód: FS128
Neohodnoceno
130 Kč
Skladem (5 ks)
Šungit je 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, která je vyhledávána pro své antibakteriální a hojivé účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šungit je 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, která je vyhledávána pro své antibakteriální a hojivé účinky. Jediné naleziště na světě je v Karélii, v severozápadním Rusku. 

Šungitová voda - unikátní šungitová voda může pomoci při léčbě zánětlivých onemocnění, alergií, virových potíží, kloubních nemocech, nemocech látkové výměny i při kožních potížích. Čistí organismus díky obsahu fullerenů - ty jsou nejsilnějším antioxidantem, absorbuje škodliviny z vody a dělá ji bioaktivní, pohlcuje záření z elektroniky v místnosti, zbaví vodu chlóru, bakterií, virů, dusičnanů, fenolů a dioxinů.

Připravte si z šungitu čistě přírodní nápoj – jednoduchou úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku, a to bez složitých procedur a nákladů.

Před prvním použitím drť důkladně promyjte. Potom na 3 dny zalijte pitnou vodou v poměru 100g šungitu na 1l. Vodu užívejte tak, aby vždy nějaká zbyla a podle potřeby dolévejte. Po dolití bude voda připravená už za 6-10 hodin. Znečištěním povrchu kousků šungitu dochází k poklesu jeho čisticích vlastností. Proto je třeba šungit pravidelně  důkladně promývat (cca 2x do mesíce).

K čištění vody v domácích podmínkách se hodí jakékoliv kousky anebo výrobky ze šungitu (nejlépe neleštěné): šungitové oblázky, kostky, úlomky šungitu,  šungitová drť, šungitové pyramidy, koule. Přidáte-li šungit do akvária, prospěje to rybičkám - budou méně náchylné k onemocněním a voda zůstane čistá mnohem delší dobu.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: