Cereus - Solné deo mýdlo 250g

Kód: DG10
Neohodnoceno
100 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Desinfikuje, čistí a pečuje o pokožku. Účinný deodorant, čistící mýdlo i voda po holení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Desinfikuje, čistí a pečuje o pokožku. Účinný deodorant, čistící mýdlo i voda po holení.

Solné deo mýdlo je vhodné zéjména k lokálnímu ošetření pokožky. Deo-krystal působí svými antiseptickými vlastnostmi silně desinfekčně. V solném roztoku nemohou přežít žádné baktérie. Proto je solné mýdlo také vysoce účinný deodorant. Trochu soli z deo-krystalu v podpaždí odstraní nepříjemný pach potu. Pro pokožku je krystalická sůl příjemná a vitalizující, protože minerály obsažené v himálajské soli mohou být pokožkou snadno vstřebávány.

Použití: Regeneruje, čistí, vyživuje a desinfikuje pokožku, účinný deodorant, vhodné místo vody po holení, pomáhá při ekzémech.

Na místech ztvrdlé kůže na chodidlech působí tření deo-krystalem velmi příznivě. Při tření solné mýdlo, svojí hrubší strukturou povrchu, ztvrdlou kůži z chodidel nejen obrušuje, ale zároveň svými solnými vlastnostmi zbylou kůži velmi pozitivně regeneruje.

Návod na použití: Navlhčete si ruce a mněte v nich deo-mýdlo, jako je tomu u klasického mýdla. Sůl se ve vlažné vodě lehce rozpouští. Potom naneste rozpuštěnou, tekutou sůl z dlaní na konkrétní místa na těle. Při použití namísto pemzy na chodidla, použijte celý nevlhčený krystal.

Složení: sodium chloride (kamenná sůl v ryze panenské podobě)

Hmotnost: cca 250g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: