Soška tři želvy

Kód: FS333
Neohodnoceno
330 Kč
Skladem (2 ks)
Soška tři želvy z pryskyřice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Význam želvy v náboženství

Toto zvíře je zvláště ctěno v náboženství. Například v hinduistické tradici je symbolem duchovní koncentrace a návratu do původního stavu skrytá želva ve skořápce. Zde je zobrazen charakter tohoto zvířete, který upřednostňuje osamělost.

Želva (symbol) má velký význam pro náboženství. Co buddhismus prostě nemůže najít! Toto náboženství je charakterizováno reinkarnacemi lidí, kteří již odešli. Želva je považována za ztělesnění bodhisattvy.

Toto zvíře se také nachází ve védské kultuře. Bylo to v podobě želvy, že bůh Višnu přišel na zem, aby zachránil lidi po povodni. Také z jejího chrbta narůstá kosmický strom.

Obraz želvy se nachází ve starých japonských legendách. V nich je považováno za podporu oblohy, horského sídla bohů, stejně jako sjednocení Nebe a Země.

Želva ve feng shui

Nyní zvažte následující otázku: "Je želva symbolem toho, co je feng shui?" Pokud je pro vás velmi důležité zlepšit svou kariéru, mělo by být na severu umístěno zvíře s černým skořápkem, ale pouze jedno. Můžete dokonce dát i akvárium s živým jedincem.

Pro rodinnou pohodu použijte sošku se třemi želvy, které stojí na sobě. Měla by se nacházet na východě.

Příliv želvy v oblasti bohatství na jihovýchodě má také pozitivní efekt. Pokud máte zájem o želvu (jejíž symbol je živá bytost), pak můžeme říci, že toto zvíře má obrovský dopad na životní podmínky domu. Dejte akvárium do tohoto sektoru a je zaručeno zvýšení vašeho rozpočtu. Samozřejmě, pokud se nechcete starat o zvířata, nebo prostě nemáte čas, vložte do nich dřevěnou sošku.

V odvětví, které je zodpovědné za přítomnost učitelů a asistentů, můžete umístit až šest želv. Dejte je na severozápad a počkejte na podporu od vlivných lidí.

Toto zvíře můžete také umístit na pracoviště: takže budete schopni zajistit spolehlivost a stabilitu.

Nyní o umístění. Pokud je váš stůl umístěn tak, že za ním stojí nějaká zeď, nejlepší řešení by mělo být obraz želvy na něm (na plakátu, obrázku nebo ventilátoru). Pokud za vámi jsou police nebo okno s okenním parapetem, můžete tam snadno položit sošku. Nepokládejte za živou želvu v akváriu, protože voda má negativní vliv na stavbu kariéry.

Kouzelný význam želvy

Želvy jsou velmi často používány v magickém poli. Chcete-li například chránit před zlým okem nebo negativním dopadem (zejména u dětí). Můžete použít jednu chybu, ale můžete použít několik, například tři. V druhém případě ochrana pochází ze tří generací.

Velmi účinným ochranným amulettem jsou zlaté oči želvy. Ochraňují svého majitele před jakýmkoli negativním dopadem, například z poškození nebo zlého oka.

Želva je velmi populární v alchymických experimentech. Zde je toto zvíře považováno za symbol hmoty na samém počátku své transformace.

Pro Číňana želvovina v magickém smyslu ztělesňovala schopnost předcházet válkám, stejně jako čelit požáru. Není náhoda, že pro tento lid je symbolem kosmického řádu.

Rozměr: cca 7 cm (výška), 11 cm (délka)
Země původu: Nepál
Materiál: pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: