V PP  Přehled seminářů, akcí a kurzů 

 Přihlášení na semináře spolupořádané LETOKRUHEM je možné na konci této stránky.

Těšíme se na setkání u nás v LETOKRUHu, Králova 21 a Horova 71, Brno - Žabovřesky

 

ODPOLEDNE S AROMATERAPIÍ NA PRODEJNĚ HOROVA

28. února 2019, v rozmezí od 14.00 do 17.00; Olli Kamila Santini, zástupkyně společnosti HANNA MARIA 

Na co se můžete těšit?

  • K dispozici budou všechny vzorečky z řady čakrární, živlové, dětské a vílové aromaterapie HANNA MARIA.
  • Povíme vám, jak s aromaterapií zacházet a které produkty na co používat.
  • Dozvíte se, jak se připravit pomocí aromaterapie na přicházející jaro či ještě končící zimu.
  • Seznámíme Vás s dalšími produkty Hanna Maria.
  • Za naší podpory a prostřednictvím aromaterapeutických karet si můžete namíchat vlastní lahvičku esenciálních olejů pro svoje aktuální období nebo ji připravit jako dárek pro vaše přátelé a blízké (na tuto službu je možné se objednat přímo v prodejně nebo zde na konci této stránky, cena za jednu lahvičku je 180,- Kč)
  • Zodpovíme vaše tematické otázky a ještě mnohem více.
 
 
 

Relaxační muzikohraní LA LUNA při úplňku a novoluní

4. března 2019, 18.00 - 19.30; Klára Veselá

Další muzikohraní: 21. 3., 4. 4., 18. 4., 6. 5., 20. 5., 3. 6 (vždy v čase 18.00 - 19.30)

 

Pojďme společně objevovat a prožívat zvuky kolem nás při úplňcích a novoluních. Pomocí léčivých etnických hudebních nástrojů z celého světa necháme hudbu při relaxaci prostupovat celým naším tělem tak, abychom prožívali celkové uvolnění a regeneraci všech buněk našeho těla. Měsíc zároveň očistí naše srdce, mysl i duši. Novoluní nás povede nádechem přijímání našich snů, přání a vizí. Úplněk nás povede výdechem odevzdání.

 

RODINNÉ KONSTELACE

10. března 2019, 13.30 - 20.30; Jan Krejčiřík, průvodce konstelacemi

Cílem rodinných konstelací v LETOKRUHU je přinést všem zájemcům další možnost, jak pojmenovat, či zjistit příčinu svého problému, zmírnit jej a často úplně vymazat. Existují určitá pravidla, jejichž znalost pomůže lidem porozumět své osobnosti, vztahu k druhým lidem či pomoci s řešením problémů. Konstelace se vzájemně doplňují a podporují s metodami, které již používáme, a díky praktickému procesu umožňují názorný pohled na situace a vztahy v systémech jako jsou rodiny, firmy nebo týmy.

Na konstelacích společně nahlédneme do konkrétních situací, můžete tedy přímo na místě postavit vlastní konstelaci nebo se stát přímým účastníkem konstelace jiného zájemce. Postavením konstelace si podpoříte uzdravení, odhalíte a často úplně odstraníte příčinu svého trápení, ať už to jsou problémy se vztahy, s penězi, s nemocemi, se strachy nebo potíže v zaměstnání.

Chcete-li vědět, co konstelace jsou a jak fungují nebo už je znáte a chcete naopak přijít postavit svoji, pak jste srdečně vítání.

 

Přihlášení na semináře, přednášky, workshopy

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: