V PP  Přehled seminářů, akcí a kurzů  na leden 2019

 Přihlášení na semináře spolupořádané LETOKRUHEM je možné na konci této stránky.

Těšíme se na setkání u nás v LETOKRUHu

SEMINÁŘE a AKCE - LEDEN 2019

 

 

ŽENSKÉ, MUŽSKÉ a SMÍŠENÉ KRUHY 

V rámci projektu Kruh jsou u nás v Letokruhu pořádány pravidelné ženské kruhy, mužské kruhy a mužsko-ženské kruhy. Tento projekt dává ženám i mužům možnost zúčastnit se setkání v poradním kruhu, ve kterém mohou formou rovnocenné komunikace sdílet zkušenosti, inspirovat se, hledat rady a získávat nové úhly pohledu.Formou poradního kruhu tak vytváříme prostor, ve kterém sdílíme své životní příběhy, debatujeme nad různými tématy a vzájemně se podporujeme. Děkujeme, že s námi oživujete dávnou tradici a znovu s námi objevujete její moudrost.

9. 1. 2019, 18.30 - 21.00, Ženský kruh: "Odevzdání se novému roku"; Nicol Dosedlová

16. 1. 2019, 18.30 - 21.00, Mužský kruh: "Podstata mužství"; Marek Hladík

30. 1. 2019, 18.30 - 21.00, Mužsko - ženský kruh: "Spokojenost"; Marek Hladík a Kristýna Šedivá

Více informací na facebooku https://www.facebook.com/kruhbrno/

nebo na webu https://kruhbrno.wixsite.com/kruh

 

 

 

 

 "UMĚNÍ OMLÁDNOUT ZA 15 MINUT" 

28. ledna 2019, 18.00 - 20.30, Michaela Sirná, Face Yoga Trainer

„Nauč se omlazující obličejové cviky. Přirozeně omládneš, zjemníš vrásky, odstraníš dvojitou bradu, zpevníš pleť, zlepšíš výraz v obličeji a náladu, obnovíš a podpoříš tvorbu kolagenu a elastinu, dáš do pohybu lymfu obličeje, zvýšíš si sebevědomí, bude Tě to bavit :-)“

Více informací na https://www.facebook.com/Face-Yoga-Trainer-1830026680426585/

 

 

 

RODINNÉ KONSTELACE  

10. února 2019, 13.30 - 20.30; Jan Krejčiřík, průvodce konstelacemi

Cílem rodinných konstelací v LETOKRUHU je přinést všem zájemcům další možnost, jak pojmenovat, či zjistit příčinu svého problému, zmírnit jej a často úplně vymazat. Existují určitá pravidla, jejichž znalost pomůže lidem porozumět své osobnosti, vztahu k druhým lidem či pomoci s řešením problémů. Konstelace se vzájemně doplňují a podporují s metodami, které již používáme, a díky praktickému procesu umožňují názorný pohled na situace a vztahy v systémech jako jsou rodiny, firmy nebo týmy.

Na konstelacích společně nahlédneme do konkrétních situací, můžete tedy přímo na místě postavit vlastní konstelaci nebo se stát přímým účastníkem konstelace jiného zájemce. Postavením konstelace si podpoříte uzdravení, odhalíte a často úplně odstraníte příčinu svého trápení, ať už to jsou problémy se vztahy, s penězi, s nemocemi, se strachy nebo potíže v zaměstnání.

Chcete-li vědět, co konstelace jsou a jak fungují nebo už je znáte a chcete naopak přijít postavit svoji, pak jste srdečně vítání.

 

 

Přihlášení na semináře, přednášky, workshopy

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: