Bachovy esence Rescue Sprey 20ml

Kód: BACH5
9 hodnocení
399 Kč
Skladem (4 ks)

Originální RESCUE® je k dostání i jako praktický příruční sprej, o obsahu 20 ml. Forma spreje umožňuje jednoduché a diskrétní užití, doma nebo kdekoliv jinde. Stačí dvě stříknutí přímo na jazyk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rescue (překl. krizová) esence je jedna z neznámějších a nejpoužívanějších esencí. Není ojedinělé, že tuto esenci nosí lidé u sebe na cestách, mají ji v domácí lékárničce nebo v zásuvce na pracovišti. Za dlouhá léta se jedinečnost této kombinace osvědčila v nejrůznějších naléhavých situacích a ve stresových okamžicích. Kombinace květů vybraných Dr.Bachem pomáhá ve vypjatých situacích, kdy se náhle ocitneme pod tíhou událostí a naprosto ztratíme kontakt se sebou samými. Může jít o úrazy, nehody, různé druhy šoku, kóma, ztrátu vědomí, nečekanou špatnou zprávu či akutní bolest. Krizová esence je vynikající i v akutních stavech stresu, kdy se cítíme přetížení a emocionálně naprosto vypjatí (před zkouškou, pohovorem, veřejným vystoupením). Pomůže toto napětí uvolnit.

Rádi Vám představujeme naše zboží, také prostřednictvím našeho BLOGu. Zde se dozvíte více o směsi RESCUE - https://www.letokruh.com/blog/bachovy-esence/

Sprej jsou konzervované glycerinem. Je vhodný také pro děti. Glycerin vzniká kvašením alkoholu nejvyšší kvality, je bez vůně, má hustší konzistenci a příjemně nasládlou chuť.

Složení: glycerin, voda, netýkavka žlázonosná, snědek okoličnatý, slíva třešňová, devaterník penízkovitý, bílá lesní réva

Dávkování: Forma spreje umožňuje jednoduché a diskrétní užití, doma nebo kdekoliv jinde. Stačí dvě stříknutí přímo na jazyk několikrát denně.
Obsah: 20ml

Původ: Bach Flower Remedies Ltd. Wimbledon, SW 198 UK Distrubutor: Krystal Aquamarin s. r. o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: