Bachovy esence Rescue Night Sprej s alkoholem 20 ml

Kód: BACH17
Neohodnoceno
425 Kč
Skladem (2 ks)

RESCUE Night®, kombinace RESCUE® a Originálního Bach®-květu Bílého kaštanu (White Chestnut), pomáhá uklidnit myšlenky před usnutím, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném usínání, o obsahu 20 ml. S obsahem alkoholu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESCUE Night® sprey pomáhá zklidnit myšlenky, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání. Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho, jestli vůbec usne, atd. Přináší uvolnění těla i mysli, a tak může dojít ke klidnému usínání a následně i k dlouhému, nepřerušovanému spánku. 

Rádi Vám představujeme naše zboží, také prostřednictvím našeho BLOGu. Zde se dozvíte více o směsi RESCUE -https://www.letokruh.com/blog/bachovy-esence/

Dávkování: Sprej stačí nastříkat - dva stříknutí několik hodin před usnutím do sklenice s vodou nebo i přímo do pusy - a pomalu upíjet. Dle potřeby opakovat, v případě probuzení se nebo neklidu zopakovat.

Složení: 27% alkohol voda, netýkavka žlázonosná, snědek okoličnatý, slíva třešňová, devaterník penízkovitý, bílá lesní réva, bílý kaštan
Obsah: 20 ml

Původ: Bach Flower Remedies Ltd. Wimbledon, SW 198 UK Distrubutor: Krystal Aquamarin s. r. o.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: