100% přírodní parfém Magnolie 1ml

Kód: DL13
Neohodnoceno
140 Kč
Skladem (1 ks)
Představujeme vám jednu z nejoblíbenějších vůní, která si jistě zaslouží vaši pozornost.. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej a vůně magnolie jsou na východě známy pod názvem Nag Champa. Silice je získávána z bílých a oranžových květů divoce rostoucích indických stromů magnolie. Tyto krásné květy jsou sbírány v noci, kdy voní nejvíce.

Přírodní parfém magnolie (nebo chcete-li Nag Champa) se vyznačuje obdivuhodnou vůní, která je opojná a přitom svěží, květinová, se spirituálním podtónem. To činí tento parfém jedinečným jak pro společenské příležitosti, tak pro intimní meditaci. 


Terapeutický význam parfému:

  • pro zvýšení sebevědomí

  • psychické tonikum

  • příjemně afrodiziakální účinek

  • vhodný i při alergii a astmatu

Návod k použití:
Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.


Ano, tento parfém můžete používat i se svým pejskem. 

Ještě prohloubíte Váš vztah a dodáte mu nový rozměr společné relaxace.

A navíc organismus psa jemně zazásobíte prospěšnými látkami. 

Aplikujte roll-onem parfém na svou dlaň, zlehka rozetřete - a pak už se věnujte Vaší oblíbené činnosti s pejsky, hlaďte se a mazlete…

Zajímavost:

Esenciální olej magnolie, známější pod názvem Nag Champa, je nejužívanější vůní pro přírodní vonné tyčinky. Jeho napodobeniny se objevují ve složení drahých komerčních parfémů. 

Složení:

Santalum album, Michelia champaka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: